Suzuki GSX-R 600 (2002)

Vlastník Zxr-400
Vloženo 2.1.2014
Aktualizováno 23.3.2014

Můj velký miláček a je to Suzuki...

První dojmy - Hodně velký respekt.I když jsem vyježděna z Kawasaki zxr400 tak jsem ze Suzuki gsx-r600 měla strach . Pro mě což měřím 155cm je to Velká holka.Ale musím říct že mi hned padla do ruky a z jízdy jsem byla nadšená..

Doplňky na motorce - Výhoda je tlumič řízení. Ukazatel zařazené rychlosti,

Motorku mám sníženou na moji výšku která je 155cm takže po snížení jsem spokojená.Jinak po kawasaki zxr400 která mě hodně naučila je Suzuki gsx-r600 další moto na kterém se mám co učit. Manipulace na místěv s ni je pro mě ještě problém ale při jízdě jsem s ni spokojena.Brzdy vyhovující, spotřeba která je cca 6l také ovladatelnost parádní,výhoda úložného mista pod sedadlem.

Čadil
Čadil napsal 04.04.20 v 19:10 10b.

parádní mašina,pasuje ti

rovy
rovy napsal 06.10.14 v 23:26 10b.

Krásný přeji hodně štastných kilometrů

Zxr-400
Zxr-400 napsal 04.03.14 v 23:51

Děkuji. Kawu jsem si udělala podle svých představ a byl to miláček neznamená že to je Kawa tak musí být zelená.Už šla holka do světa a budu na ní myslet jen v dobrém,hodně mě naučila holka moje,jsem na ni pyšná a i když vím že se Suzuki budu zpokojená a mám se neustále co učit tak už teď mi Kawa začíná chybět. PS: Jsem z Karviné a taky přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod.

Zxr-400
Zxr-400 napsal 04.03.14 v 23:48

Děkuji. Kawu jsem si udělala podle svých představ a byl to miláček neznamená že to je Kawa tak musí být zelená.Už šla holka do světa a budu na ní myslet jen v dobrém,hodně mě naučila holka moje,jsem na ni pyšná a i když vím že se Suzuki budu spokojená a mám se neustále co učit tak už teď mi Kawa začíná chybět. PS: Jsem z Karviné a taky přeji hodně šťastných kilometrů bez nehod.

salino76
salino76 napsal 02.03.14 v 21:56

Ahoj, mas krasnou masinu.. a slusi Ti to na ni... Mam K1 600 ajsem s ni taky maximalne spokojeny ... Jen, bych nechal tu Kawu v origo barvach... Preju Ti spoustukilasku bez nehody... ps, odkud jsi?