Suzuki DL 650 V-Strom (2013)

Vlastník Kapírek
Vloženo 27.12.2013
Aktualizováno 18.2.2015

Vytoužené, pohodlné a pěkné cestovní moto

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Hamouz (Kladno) - OK - výborné a rychlé jednání.

Honda XL 700V Transalp: důvod neuveden

První dojmy - Moto koupeno nové v listopadu 2013, zatím najeto 400 km. První dojmy dobré, ale je předčasné hodnotit.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovně založené duše, které si chtějí jízdu užít a ne se zabít.

Doplňky na motorce - - originál kryt motoru
- reflexní proužky
- držák na PET láhev Marselus

- větrný štítek
- rozšíření bočního stojánku Marselus

Chtěl jsem pohodlný a spolehlivý cestovní stroj, dle testů jsem snad vybral dobře, tak uvidíme po více najetých kilometrech.

Po první sezóně (2014), kdy mě trápily vleklé zdravotní problémy, nakonec najeto 8000 km. Se Stromkem jsme byli v Alpách, ale nejvíce km najeto po ČR. Na Stromku ježděno hlavně ve dvou a pouze po silnici. Pohodlí při cestování je OK, jen jsem musel dokoupit větrný štítek na originál plexi. Výkon motorky pro mé potřeby dostačující, úžasná spotřeba, která nejde při jízdě ve dvou s naloženou motorkou nad 4,5 litru (je spíše ještě menší). Brzdy by mohly být trochu ostřejší, časem to zkusím pořešit pancéřovanými hadicemi. A teď už jen čekat na lepší počasí a hurá na silnice. Příští rok jsou naplánované dolomity (Itálie) .

S motorkou jsem celkově spokojen, ale ještě je stále se co učit.

Pete23
Pete23 napsal 10.09.15 v 13:53 10b.

pěkná motorka ;) jasná volba GS, Tiger nebo Strom kdybych kupoval novou pak by záleželo, která by padla do ruky lépe
a 10B jasných

mpanda
mpanda napsal 27.05.15 v 23:22 10b.

stromek byl jeden z adeptů na koupi nakonec jsem si připlatil a splnil sen každopadně 10b je jasnejch

Ludo46
Ludo46 napsal 23.02.15 v 14:48 10b.

Moc pěknej Stromík

borekXJ
borekXJ napsal 15.02.15 v 17:36 10b.

pěkný stroj!!

kilvah
kilvah napsal 13.11.14 v 22:31 10b.

Hezký strojek, mohl bych se přijet podívat abych s manželkou odzkoušel pouze posez ve dvou. Chtěl bych si jej letos koupit.