BMW R 1150 R (2001)

Vlastník schargemusic
Vloženo 19.12.2013
Aktualizováno 19.12.2013

Mám jí teprve od konce září, takže krom cesty co jsem si jí vezl domů, nějakých 180 km z Hlinska až do Prahy jsem zvládl akorát ještě dva výlety a teď už čekám na to až bude zase hezky..

Motorka koupena od mr.Mic - Výborná, pohodová domluva i jednání..

První dojmy - Jak je stroj široký, ale co se týče jízdy, překvapilo mě, jak se lehce ovládá, na to že stroj má nějakých 230kg, tak jízda na něm je jako na stopětadvacítce .. krásně jde do zatáček a hmotnost se za jízdy naprosto ztratí..

Motorku bych doporučil pro - Pro klidné jezdce na delší cesty a kochání se krajinou

Doplňky na motorce - Po předchozím majiteli, plexi MRA

BMW R1150R Jsem jsi vybral protože jsem chtěl strašně moc bmw a tento stroj se mi hodně líbil po stránce dizajnu a cenové dostupnosti . Dva měsíce jsem koukal na motorkáře až se ukáže nějaká v hezkém stavu a za dobrý peníz a když se tu objevila tato tak jsem neváhal . Ostatní hodnocení bych nechal na později, ale jak je všeobecně známo, trošku tvrdší převodovka a při rozjezdu je trošku cítit ten kardan, jinak samá chvála, jízdní vlastnosti,brzdy,a výkon je dostatečný, když si nezaměňujete silnici se závodní tratí..

Tony.av
Tony.av napsal 05.03.14 v 18:44 9b.

Tony.av
Tony.av napsal 05.03.14 v 18:43

Krasavice, také vypadá pěkně v té červené barvě ale mě k té mé žlute by neseděl ten stříbrný motor. Ale jinak moc pěkná moto. hodně šťastných km v sezoně 2014

Téjé
Téjé napsal 09.02.14 v 08:32

Dobrá volba . Myslím, že budeš spokojený. Stejný stroj (i barvou ) jezdím třetím rokem s maximální spokojeností. Jen jsem trochu rozšířil zavazadlový prostor

COMPANY
COMPANY napsal 26.12.13 v 23:25 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 19.12.13 v 16:50