Piaggio X8 125 (2006)

Vlastník Sten35
Vloženo 17.12.2013
Aktualizováno 20.11.2018

Dobrý dělník do práce i na kratší výlety. Moc na ní nefouká, před deštěm ochrání a na silnici nezavazí

První dojmy - První dojmy? Jede to. Nejede málo a ni moc. Závodit s ní nejde. Ale jinak krasavice, pohodlná a bezúdržbová. Dá se na ní jezdit od jara skoro do zimy. Svezení bezva, stačí tahat za heft a kochat se. Do kufru se vleze hodně a fakt hodně. Jezdil jsem na ní celou sezonu do práce 30km tam a 30km zpět. Užili jsme si spolu nějaké výlety, ježdění za koupáním atd. Opravdu je to dříč - moc nesežere a chce jen občas umýt. Za letošek jsem na ní najezdil 7000 a kromě oleje a filtru jsem na ní nesáhl. A tak to ma byt a tak je to spravne.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny

Doplňky na motorce - Koupil jsem s kufrem Givi, ale vozím ho málo. X8 uveze pod sedlem nákup pro 6lidí

Noo chtěl jsem jezdit na motorce. Denně dojíždím do práce, tak proč to nějak nedat dohromady. Než jsem koupil Piaggio tak jsem jezdil číňana. Pak jsem chtěl jako skoro každý tady víc a rychleji. Skútry Italové opravdu umí(ale je to věc názoru) První svezení pohoda, klídek, tabáček. Celých 7000 km jsem opravdu doléval jen benzín. Nic víc.
Tahle X8 není ani lehká, ani těžká, nezavazí v běžném provozu a nikdo mě na cestě nestrká do příkopy.
V neposlední řadě hrála roli i cena - kdy jsem využil příznivé nabídky a dobrého stavu.
Asi jako každý skútr - tenhle má rád hezké silnice

madma
madma napsal 14.10.14 v 23:15 10b.

Moc pěkný... Jsem tu teprve od včerejška, tak to pročítám a koukám, že spousta lidí co mají Piaggia (X8, X9, XEvo) mají stejný náhled na věci, který od svýho skůtru očekávají a ve finále i více či méně dostávají... Pohodlí, relativně vysoká spolehlivost, prostor pro přepravu čehokoliv, co se dá vecpat pod sedlo nebo do boxu No, snad udělám dlouhodobě stejnou zkušenost Za mě tvému stroji 10 bodíků!

Milan1963
Milan1963 napsal 18.12.13 v 15:42

kolinudatný
kolinudatný napsal 18.12.13 v 08:34 9b.

gratuluji k X8 vybral jsi dobře,já jsem taky max. spokojenej