Suzuki GS 500E (1995)

Vlastník Luuca89
Vloženo 23.10.2013
Aktualizováno 23.10.2013

Pro mě jako začátečníka je to skvělá motorka, nemohla jsem vybrat líp A protože já jí mám opravdu ráda, doufám, že nám ten vztah vydrží co nejdýl

První dojmy - První dojmy jen těžko popisovat. Jezdila jsem potají potmě a bez papírů, protože jsem to prostě nemohla vydržet :-)) A jsem se Suzou naprosto spokojená, nemám jí co vytknout :-) Ale také nemám s čím srovnávat. Zkrátka, je to ideální motorka pro holky a začátečníky a všechny co stejně jako já neměří ani 170 cm :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro holky, začátečníky a menší postavy :-)

Dle mého zatím skoro laického názoru je to klidná motorka pro všechny co se chtějí naučit, ale nechtějí si na učení pořizovat nějakou 125 nebo 250. Protože nejsem zrovna vysoké postavy, rozhodovala i výška motorky a tahle mi zcela vyhovuje. Žádné stání na špičkách se nekoná. Pro velký chlapy to neni, o tom už jsem se přesvědčila na vlastní oči :)
Pokud ovšem nechcete vypadat jako vosa na bonbóně
V autoškole nebo teda spíš motoškole jsem jezdila na Hornetovi a první jízdy právě na Suze a tak přestože jsem nejprve chtěla pořizovat Kawu ER 5, nakonec padla volba právě na Krásku :)

pkKun
pkKun napsal 21.01.15 v 01:49 10b.

Já pouze startoval , ale jsem ze severu. S vyskou mam taky problém a to přitom merim 171cm rano a 169vecer

Harvajs
Harvajs napsal 11.01.15 v 19:50

Ať šlape

Power-Evil
Power-Evil napsal 30.10.14 v 20:59

Ahoj, přeju hodně najetých km bez nehody. Já přišla k motorce podobně, akorát jsem měla napřed papíry a pak asi 2 roky šetřila (a jako batoh nejezdila). Kdysi jsem nad GSkem taky uvažovala, ale jen kvůli nízký ceně. Vůbec se mi nelíbí vzhledově (a naháči obecně) a přece nedám tolika peněz za něco, co se mi nebude líbit Tak jsem skončila u sportovní Ale je fakt, že tuhle motorku co máš, si hodně lidí chválí na začátky. Tak hodně štěstí

brejle
brejle napsal 30.10.14 v 19:50 10b.

brzda80
brzda80 napsal 30.06.14 v 11:54 10b.

Každý jednou začínal.