Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník Petaja
Vloženo 22.10.2013
Aktualizováno 23.4.2015

Moje malá modrá první motorečka a hodlám si jí pořádně užít.

První dojmy - Ač je to moje prvotina a zkušenosti nemám vůbec žádné, můžu s klidným svědomím říct, že mi padla do ruky a jízdu si na své Suzi krásně užívám. Je lehoučká s jednoduchým řízením. Zatím najeto jen pár kilásků, později přidám další zkušenosti. Zatím není nic, co by se mi nelíbilo.

Motorku bych doporučil pro - Začátečník, ženy, na vyblbnutí

Doplňky na motorce - Padáky, laďák, zatím nic jiného. Budu přidávat akorát topcase pro případ delší cesty.

Začla bych od začátku. Mým snem je už delší dobu mít a umět řídit motorku a nespoléhat se na čas mých kamarádů. Už mě nebavilo sedět pořád na zádi motorky, ale chtěla jsem s ji taky užít. Takže jsem začala pátrat po správné mašince. Byly mi doporučovány stroje typu Hodna CBR, Bandit, Yamaha XJ, Hodna VFR. Jedná se v podstatě o krásné stroje vhodné i pro začátečníky, nicméně jsem se musela ohlížet i na cenu. Když jsem se začala dívat více po SV byla to jasná volba. Nízký posed a hmotnost byly rozhodující, vzhledem k tomu, že si potřebuji být v sedle jistá i když nečekaně zastavím. Dostatečný rejd taky hodnotím pozitivně.
Zatím jsem neměla možnost otestovat příliš mnoho, jelikož začínám jezdit až teď, ale v budoucnu se o své zkušenosti ráda podělím. Především s dalšími děvčaty, které měly stejné problémy s výběrem správné mašinky, jako já.

Petak76
Petak76 napsal 01.04.15 v 12:52 10b.

No vida, další baba na mašině:)..."V"čko je dobrý volba(tuším 90°)...podle mne...koukal jsem se po něm taky i když ne takhle okapotovaným:).. Tak hodně ujetých a spokojených kilometrů:)

ježek.
ježek. napsal 01.04.15 v 10:56

Pěknééé toto ,,

Petta
Petta napsal 01.04.15 v 09:46 10b.

Fešné lakování.. Užij si sezónu..

foggy10
foggy10 napsal 18.03.15 v 23:20 10b.

Wampyre
Wampyre napsal 18.06.14 v 01:47

Krásný Svčko, moc se mi líbí barevné sladění. Přeji hodně šťastných km. Za 10b.