Aprilia Scarabeo 200 (2009)

Vlastník keto
Vloženo 11.10.2013
Aktualizováno 19.2.2021

Ideální městské a příměstské přibližovadlo s dostatečným výkonem a nízkou spotřebou.

Motorka koupena od MotoTony-Paskov - Firma již zanikla, ale zkušenost s ní byla dobrá.

Kymco People 150: Měl jsem blíž prodejce a servis Kymco, ale nakonec zvítězil vyšší výkon Scarabea.

První dojmy - Po přechodu z Betky byly dojmy veskrze pozitivní.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu se líbí a potřebuje vděčného a nenáročného pracanta na každodenní ježdění za prací i zábavou.

Byl jsem s tímto skútrem spokojen a během celé doby co jsem ho provozoval jsem neřešil jedinou závadu. Hned po koupi jsem doplnil velké plexi a používal jsem ho převážně na ježdění do práce a vyřizování všeho možného a jen okrajově na nějaký ten výlet po okolí.
Dílenské zpracování je na dobré úrovni a nemám mu co vytknout. Jediné co bych snad vytkl je povrchová úprava litých kol čínské výroby, která je dost drsná a jakoby pórovitá a velmi těžko se udržuje a taktéž původní pneumatiky s nápisem made in china nestály za moc a jejich přilnavost za mokra byla velmi špatná. Jinak převládaly klady, starty za jakýchkoli teplot bez problému, i když se jednalo o karburátorovou verzi, taktéž starty po zimní odstávce bez zaváhání. Brzdy dostatečné, výkon i projev motoru v dané kubatuře je nadprůměrný. Při pohodové sólo jízdě se dá jezdit pod 3 litry. S dobrými pneu dávají velká kola skútru slušnou stabilitu a to až do jeho maximálky, která lehce přesahuje 120 km/h.

MotodědekTonda
MotodědekTonda napsal 19.10.19 v 21:21 10b.

Krásná mašina máš ode mne plnejch 10vbodů.