Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník Ondra43
Vloženo 28.9.2013
Aktualizováno 28.9.2013

Podle mě nejlepší rozhodnutí, které jsem mohl udělat!

První dojmy - Jelikož jsem měl Simsona, tak jsem byl zvyklý úplně na něco jiného. Vždycky jsem se těšil na silnější motorku a s tím i lepší akceleraci. Jakmile jsem s ní ještě u majitele poprvé vyjel, tak jsem se nestačil divit, jaký to má zrychlení. Na "padesátce" jsem byl za chvíli a na to já jsem nebyl zvyklý. :)

Dlouho jsem nevěděl, jakou motorku si vybrat. Měl jen pár motorek vytipovaných, s tím, že jsem nebyl úplně rozhodnutý a čekal jsem na inzerát který mě zaujme. A tak se taky po pár týdnech stalo a jsem rád, že je to nakonec YBRko!

YBRko má skvělou spotřebu, pouhých 2,2 až 3l/100Km. Líbí se mi na ní zrychlení - na cca 70 - 80Km/h se dostane poměrně rychle, ale pak nad tu osmdesátku se jí už moc nechce, ale i přes to to na rovině vytáhne až na 100Km/h.. Moje maximálka z kopce je 122Km/h.

Ve předu má kotoučovku a vzadu buben, což je škoda, myslím že by se hodila kotoučovka i vzadu. Ale jinak brzdí celkem dobře.

Jediný problém, co s ní zatím mám je, že mi nechce za studena naskočit el. startérem, takže většinou musím použít nožní páku. Jakmile je zahřátá, tak většinou naskočí napoprvé.

Za tu dobu co jí mám tak jsem najezdil přes 1500Km. Vždy jsem dojel kam jsem chtěl i zpátky domu. Myslím si, že je to naprosto spolehlivá motorka!

9ladyk9
9ladyk9 napsal 23.10.13 v 18:36

tak s tou nožní pákou k startování ,tak napodruhé to jistí,no, trochu počkat ,vázne palivo,žádné honem rozjetí,pěkně nenáročně.Pak OK. Měnil jsem olej po 2500km,pěkně černej.

NaughtyGirl
NaughtyGirl napsal 07.10.13 v 07:26 10b.

Honě šťastných a bezpečných kiometrů

Mikee97
Mikee97 napsal 06.10.13 v 19:51 10b.

ať lítá brácho

istonbike
istonbike napsal 28.09.13 v 20:58 10b.

Nádherný dváckový naháč se třemi ladičkami ve znaku ...takové malé iXJéeRko přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 28.09.13 v 20:38 10b.

supr Yamaha gratulejšn