Suzuki VS 1400 Intruder (1987)

Vlastník Greywolf01
Vloženo 5.9.2013
Aktualizováno 5.9.2013

Bezproblémová, spolehlivá, silná přestavba

První dojmy - Na podražené švle si je potřeba zvyknout, ale pak už je to v pohodě. Má zesílené spojkové pružiny. Takže unavuje více levou ruku, ale při jejím výkonu a čtyřech kvaltech není potřeba moc řadit. Takže v současnosti pohoda.

Motorku bych doporučil pro - Motorka pro pohodáře, nebo fandy do přestaveb.

Doplňky na motorce - Má rozšířený brejle, podražený šavle, panceřový hadičky, široký řidítka, rozšířenou nádrž, přepákování, laděný výfuky svedený na jednu stranu, KN filtry, dyno_jet, zesílený spojkový pružiny , SPZ na levý straně a airbrush.

Je to už můj třetí introš, po osmistovce a první čtrnáctce před 15ti lety jsem se k ní opět vrátil.
Jízda v pohodě, je nutné počítat s podraženými šavlemi. Motor dostatečně silný, motorka v tahu vibruje, ale to se od introše víceméně očekává. Brzdy celkově slabší, ale taky se na to nechá zvyknout a přizpůsobit jim jízdu. Podvozek je proti osmistovce ucházející. Podvozek u osmistovky byl důvod proč jsem přešel na čtrnáctku. Měl jsem pocit že se podemnou vlní jak had. Čtrnáctka není ideální, ale pokud se nezávodí tak to stačí a introš na závodění není.

alterego
alterego napsal 08.12.17 v 10:08 10b.

hezky barevně sladěno

skenly83
skenly83 napsal 20.06.16 v 08:08 10b.

BaronVonBahnhof
BaronVonBahnhof napsal 03.10.13 v 16:31 10b.

Moc hezkej čopřík Jasnejch 10b.

_Kovboj_
_Kovboj_ napsal 18.09.13 v 12:08 10b.

moc povedená.10b.

starýludva
starýludva napsal 12.09.13 v 21:22

Parádní stroj! Ať Ti slouží!