Suzuki VS 1400 Intruder (1995)

Vlastník Bulit.Sven
Vloženo 6.7.2012
Aktualizováno 23.8.2012

krásný stroj, kterýmu jsem musel udělat místo na bydlení :o))
jelikož majitel domu má auto v garáži, musel se uskromnit :D

zatim mnou jetá jen při koupi, počkam na značky radši, takže zatim bez komentáře
v papírech 25kW, tak nemusim ani rozšiřovat ridičák, ale možná si to udělam, než uzákoní zase nějakou ptákovinu

po ujetí 1000km jsem se s motorkou seznamoval, hlavně olej se ani nehne, ani nijak ani nezčerná tak doufám dobrý kup

jinak prvních pár kilometrů jsem si myslel, že motorka nechce zatáčet, ale nakonec ano, jen se to muselo oťukat
brzdy slabší jako u každý motorky, ale můj 125 kubíkoví chopper brzdil až moc dobře

zvuk je hezkej, ale potom při vyšší rychlosti neslyšitelnej ( výfuky budu upravovat )

sedlo pohodlný, ale spolujezdec žádnej zázrak ( jeli jsme 100km v kuse a po 50km sem musel stavět, přítelkyni bolel zadek a nohy )

předkopy jsou bomba, říditka taky s pár vyjímkama, třeba hefty maj velký průměr, a bolí mě pak mezi palcem a ukazováčkem, potom nevim proc ale levou ruku mam nataženou, všechno je na míru přesný,jak řídítka tak ruce, no nevim... pobolívá mi potom v loktu :o) tudíž mám v plánu dělat řídítka, stačilo by je tak o 2cm natáhnout ke mě

světlo, jel jsem v noci, a pěkně svítí, čekal jsem horší, možná tak v šeru uvidim prd, jako s každym světlem...

jediný co jsem dělal po koupi bylo přihlášení, dolití brzdovky do spojky, tankování a leštění...

budu nechávat seřizovat karbece, jel jsem nechal jsem motorem brzdit 3-ku podřadim za 2 a ohromná rána z výfuku :o))
jeto hezký ale někde bude chyba, dále mi nedrží volnoběh když stojim tak 2minuty,třeba je to normální, ale motorka prostě jak kdyby nedejchala, stačí trošku přidat plynu a jeto,a potom zase

něco tam drnčí,ale co to nevim, prostě vibrace někde, ale tam jsou asi všude jako na jiný motce

jinak pár lidí psalo, že jezdí 50 km/h za 5-ku , pěkná blbost teda...
jsem rád že mi to utáhne 3-ka :o) třeba je to těch 25kW :) to chci taky nechat otevřít až budu dělat karbece :D

jel jsem s tim 140 km/h, možná by to jelo víc, ale foukal proti vítr, ještě ve 2 jsme jeli,a motor už se mi nechtělo moct týrat, hold ten výkon tam není, ale v TP mam psáno 170 km/h, tak jsem čekal že se k této rychlosti přiblížím :D

jezdim v průměru tak 65% sám a 35% s přítelkyní, spotřeba, cca 5,5l/100km

jinak uvedeno níže hodnotím dle výkonu 25kW, po otevření budu testovat a upravovat hodnocení

JirkaUO
JirkaUO napsal 17.12.15 v 12:20

Pěkný introš

JirkaUO
JirkaUO napsal 17.12.15 v 12:20 10b.

Pěkný introš

Lubomiir
Lubomiir napsal 29.03.15 v 22:40

Víš co? Tohle střílení do výfuku mi to taky dělalo a nedržel volnoběh. Mechanik mi poradil ať vypustím plovákovou komoru, jsou tam dva šrouby-imbusy na každým karbci jeden. Prej se tam při dlouhým stání, třeba přes zimu, usazuje bordel z biologickejch přísad v benálu. Oprava na dvě minuty a můj Introš šlape jak švejcary.

BaluJarda
BaluJarda napsal 17.03.15 v 16:47 10b.

Hezký Introš ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

Bulit.Sven
Bulit.Sven napsal 04.12.13 v 03:13

užívám, konečně mi přijdou výfuky COBRA, z USA to teda trvá. no a zimní servis ohledně ukopnuté zadní blikny a jedna vytržená z řídítek, lidi jsou čůzi závistivé no plus obutí a jarní seřízení a jedem :) ale asi to vytáhnu s těma výfukama :) http://www.k1400.cz...aky/arci/startup.mp3