Yamaha YZF-R6R (2006)

Vlastník Kamikadze-Ace
Vloženo 3.9.2013
Aktualizováno 2.10.2016

Vloženo: 19.07.2015, Uskutečněno: 19.07.2015, Stav tachometru: 20219 km, Zhlédnuto: 2x

Tak mám za sebou druhé kroužení v Mostě s agenturou Wildmotors, která nabízí v rámci ježdění vytrvalostní závody na 3 hodiny.

První akce byla 27-28.5 kde byl i pohárek ale o tom v jiném záznamu deníku :)

Pro druhou akci v Mostě 13-14.7 byla sestava týmu KOPYTA RC ve složení já + RoumenS, kvalifikace s časem 01:52,9(Roumen) nám vynesla hezkou poslední pozici mezi SSP. Taktika byla jasná vydržet po strtu na trati hodinu a co to dá a potom střídat kratší intervaly. Taktika se dodržela a v cíli to byla hezká bramborová příčka mezi SSP no co brambora je brambora avšak jsme v celku a tak večer grilování a pivo:) Přes den jsem si vylepšil osobní rekord na 01:55,6 takže spokojenost s časem ale musím zrychlit:) Druhý den to sice Roumen odložil do kačírku tak trocha šroubování a opět se jezdilo, start do závodu SSP z jedenáctého místa a v cíli desátý to když jedna pelešina vypověděla službu. Celkově spokojenost s organizací a komunikací od kluků z Wildmotrs a nezbývá popřát dále hodně úspěchů a ještě více lidí na trati!

Kamikadze-Ace (3449) napsal 23.07.2015 v 16:54

Předsevzetí se zatím nepodařilo splnit(o fous ale nepodařilo) což je smutné plus navíc brambora asi to prodám a koupím si včely :)

Wildaja (44) napsal 21.07.2015 v 14:10

Tak jo , loni sis dal předsevzetí, že půjdeš pod 55, takže brambora je hezká příčka, ale Ty chceš od sebe a moto přece víc . Budeš muset taktiku ještě vypilovat a o kapánek zrychlit . Vždyť ten pohár je tak pěkný ... že jo a za dřinu stojí.

RoumenS (153) napsal 20.07.2015 v 17:47

Zase si opoměl mé vylepšení času v endurance na 1:52,5!

Wildaja (44) napsal 19.07.2015 v 21:25

Myslím, že každá taková akcička Vás posunuje dál a dál .
A cena z názvem "brambora" ... nevadí . Šak postupně se vypracuješ a aspoň máš motivaci a na co vzpomínat .

• Wildmotors Endurance Most powered by Аэ

Wildmotors Endurance Most powered by Аэрофлот Jak už název reportu napovídá na tenhle event to díky své práci v Sovětském Svazu mám trochu dál než obvykle. Trochu plánov/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 16.06.2017
    Uskutečněno: 16.06.2017
    POI: AUTODROM M
  • SLOVAČ ANEB LOUČENÍ S R6R + CO NEBYLO V PLÁNU TUTO SEZO

Na poslední zářijový víkend připadl poslední event. Endurace sezony s Wildmotors a tak plán zněl jednoduše: KOPYTA RC jsou na P6 v hodnocení SSP se ztrátou 4 body na pátého a 8 bodů na čtvrtého takže bylo o co jet! Celk/cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 14.10.2016
    Uskutečněno: 14.10.2016
  • WM Endurance 3h + sprint race 8-9.8 2016 BRNO

Jak začít tento popis akce Wildmotors , která v našich srdcích zanechala mnoho krásných vzpomínek? Obvyklý proces balení a dohodnutí se s Ozzym, že jedeme endurance for fun jako tým KOPYTA RC mezitím jsem ještě zakoupil /cestovani/?act=poi&did=856

Vloženo: 29.08.2016
    Uskutečněno: 29.08.2016