Suzuki GSF 650S Bandit (2005)

Vlastník Olda_1
Vloženo 28.8.2013
Aktualizováno 30.12.2013

Padla mi do oka a sedla do ruky!

Yamaha FZ6 Fazer: důvod neuveden

První dojmy - Až překvapivě na svojí váhu lehce ovladatelná, poslouchá na slovo.

Motorku bych doporučil pro - V pohodě i začátečníkům, kteří mají rozum :-)

Doplňky na motorce - Zadní kufr Givi, laděný výfuk.

Léto 2013:
Rozhodoval jsem se mezi Fazerem a Banditem, bylo mi to celkem jedno, až jsem narazil na tuhle bandasku a bylo vybráno!

Jízda je vážně klidná, motorka jde i na 6-ku krásně za plynem a to i z nízkých otáček.
Do otáček si můžete v klidu lehnout na ucho a motorka sedí. Podvozek se nechá nastavit, ale ne nijak extra moc - na ježdění po nějakých totálně rozbitých silnicích to není. Možná bych uvítal i trochu lepší brzdy při jízdě ve 2, ale i s tím se nechá žít. Spolujezdec má celkem taky pohodlí, i když taky by to mohlo být lepší. Naštěstí má zadní kufr Givi, tak je se o co opřít, když se jede pomaleji. Úložný prostor jak to bývá minimální ( max. na nářadí ). Ale co se týče spotřeby, tak ta mě dost mile překvapila.Při rychlostech do 120 km/hod je motorka schopna jet za 4,5 - 5 litru, při blbnutí nad 8.000 otáčkama se pohybuje kolem 7 litrů, takže paráda.

Podzim 2013:
Bandasku jsem kompletně odstrojil od plastů, které jsem dal tchánovi do lakovny nově stříknout. Nešlo sice o žádné velké odřeniny, ale i ty malé mě štvaly. Na jaře jí pějně vypucuju, nandám plasty, udělám revizi, možná koupím vyhřívané rukojeti, ukazatel rychlosti, 12v zásuvku a nafotím.

LADINEK65
LADINEK65 napsal 06.08.15 v 17:55 9b.

moc pěkná

COMPANY
COMPANY napsal 30.12.13 v 21:41 10b.

Olda_1
Olda_1 napsal 29.12.13 v 11:16

Dikes

464646
464646 napsal 24.12.13 v 16:21

Ahoj,velmi zdařilí bandour.Jo a ten motor je v něm mnohem srdcovější, než ta novota co do něj ted nacpali.Tak at se kola kroutí dál 10b.

ZRX
ZRX napsal 28.08.13 v 15:50 10b.

10.bodu je tam