Yamaha XV 535 Virago (1992)

Vlastník Lagger
Vloženo 27.8.2013
Aktualizováno 31.5.2015

Krásná hračka.Chtěl jsem ji už jako kluk, ale tenkrát pro mě byla nedostupná.

Honda VT 600 Shadow: důvod neuveden

První dojmy - Ta motorka je klasika vyráběla se spoustu let. První dojmy z jízdy byly vcelku rozporuplné, jeden z předchozích majitelů jí dal hrozná řidítka.Zvykáme si na sebe stále.Výkon v pohodě stačí.

Motorku bych doporučil pro - Nebudu psát, že je to motorka pro začátečníky a ženský. Motorka je pro ty co jezdí pro radost a nechtějí vidět jen šedivý pruh silnice před sebou.

Doplňky na motorce - Rolka, soška na blatníku, pás na nádrži,přídavná světla,stínítko na předním světle.
Doma už mám brašny a opěrku, ale ta se musí přizpůsobit není originál ,časem ještě přibudou předkopy a padáky.

Kilometry přibývají.
Řidítka jsem vyměnil za originál a je to lepší a pohodlnější.Já sám jsem prostorově jinak řešenej 182 cm/120 kg na motorku se poskládám v pohodě, ale chtělo by to předkopy(časem budou).
Cestování je velice pohodlné ideální je rychlost do 80km/hod. pak už to moc fouká.
Já se rád kochám nejsem žádnej závodník, ale vyzkoušel jsem i 145km/hod. je to skoro nemožné, při normálním posedu se dá jet 110km/h.
Ovladatelnost je výborná je to relativně lehká motorka, ale všechno se změní když vezmete spolujezdce.Prostě nebrat pokud možno.
Spotřebu mám okolo 4-4,5l/100km seřídil jsem si ji sám podle návodů na různých webech, kterých je spousta,výměna svíček a oleje, ventily, bohatost směsi a synchronizace pomocí spojených nádob je velice jednoduchá (v servisu chtěly 2500,- za synchronizaci).
A ještě tedy k tomu servisu, je to motorka na které se dá prakticky všechno udělat doma pokud máte nějaké zkušenosti.
Motor je úžasnej, motorka má na tachometru cca 46000 km a není to na něm znát.
Jezdil jsem s ní v těch největších vedrech a nebyla znát únava nebo špatné chlazení zadního válce.
Vyměnil jsem spojku byla k.o. to byla zatím jediná oprava.
A nakonec tedy, úložný prostor nemá žádný, a mimo silnici se s ní cestovat nedá prostě na to není.

BaluJarda
BaluJarda napsal 15.03.15 v 09:38 10b.

Hezká 535ka ,tahle motorka je dobrá a byla stavěna pro ženy. Ale máš pravdu,že je to o člověku,jak se cítí a jak mu sedne mašina. Každý máme jiný vkus a představu o své mašině. Když padne do ruky a sedí mu,tak jedno,co je to za značku a tip !!! Přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

Lagger
Lagger napsal 17.04.14 v 13:24

Díky všem za komentáře

Jarda.E
Jarda.E napsal 26.09.13 v 21:41

Krásná mašinka , taky ch si ji chtěl pořídit.

starýludva
starýludva napsal 26.09.13 v 20:33

Pěkná strojovna!Až si ji vyšperkuješ tak Tě ještě víc chytne za srdíčko!!!10 bodů!

SonyLee
SonyLee napsal 26.09.13 v 20:18 10b.

Krásná, pohodu v sedle na cestách a cestičkách