SYM Joyride 125 (2007)

Vlastník mirovan
Vloženo 17.8.2013
Aktualizováno 21.8.2013

První moto. Je pojizdný, ale STK jsme nedali. Až nasadíme nové plasty, tak přidáme další fotky.

První dojmy - Pohodlí je uřčitě dostačující a o to šlo. Nevím jestli je to u větších skutrů normální, ale zatáčky s menším poloměrem nejsou nic moc. Naprostým překvápkem byl kufr pod sedlem, který pojme i dvě helmy. No servisy jsou, ale mohlo by to být lepší.

Najeto mám zatím jen 50 km od prodejce bez značek a ještě jednu černou jízdu na STK, která byla nakonec zbytečná. Koupil jsem za 10 000 a tak asi to bude šrot, ale snad to budou jen ty plasty. Zatím jsem našel na díly pouze easyparts.nl, kde jsem udělal první objednávku za 7000, tak pak sdělím zkušenosti. Pokud byste mi někdo mohl poradit, kde online nakoupit díly budu rád. Nechce se mi čekat na vyjadřování od servisu, který se musí doptat distributora, který se musí zeptat výrobce.

Nevím jestli mám věřit najetým 8000 km, ale nastartování bylo zatím bez jediné chyby. Nevím jestli je to u skutů normální , ale narozdíl od auta mi vadí, že při puštění plynu se moto hned brzdí motorem nebo jak. Rád bych totiž dojížděl bez plynu.

Moje výška kolem 180 je opravdové maximum na tenhle stroj.

Pouze poznámka, že komplet celý výfuk a oba stojany jsou komplet orezlé.

Prozatím jsem našel jediný test a bohužel v žabožroučtině. http://www.scooter-...Sym-Joyride-125.html - Zdá se že žádné veké negativum. Potvrdilo se moje nadšení z velikosti kufru.

Otello
Otello napsal 06.04.16 v 01:45 7b.