Honda SH 125 (2013)

Vlastník dji
Vloženo 12.8.2013
Aktualizováno 9.7.2016

Velmi agilní pohodlný spolehlivý stroj.

Motorka koupena od FIRMA:Auto Jarov (Praha 3-Žižkov) - Problém se zapomenutou objednávkou. Plusem byl dovoz mopedu dodávkou až před garáž.

První dojmy - Nemá to vepředu čumák, působí to divně. Motorka je velmi živá, rychlé starty na světlech. Je lehounká jako pírko, do města a různých pravoúhlých zatáček špička. Všude se vejdu, hlavně zácpy nejsou problém. Zaparkuje se taky všude.

Motorku bych doporučil pro - Jelikož se osvědčila jako super startovací motocykl pro mou manželku, tak klidně doporučím i těm, co nemají žádné papíry na motorku a nikdy na žádné jako řidič nejeli. Díky ní manželka čuchla k moto a teď jízdu miluje. Pozor .. s automatem, řadit se jí nechce.

7/2016
Najeto 1600km za 3 roky provozu, nebyla moc příležitost prohánět. V Praze je to dobré tak na okruh, kde je mezi auty dost místa, po normálních ulicích v centru mě to přišlo nebezpečné.
Zřejmě půjde z garáže do světa, protože mimo Prahu to ve 2 opravdu moc nejede :( Manželku nadšení přešlo a jezdit nechce, jen se vozit.
Bude potřeba tak koupit něco silnějšího na výlety po ČR.
Plánujeme zatím Burgmana, nevíme zda 400 nebo 650.

4/2015
Najeto 1400km, spolehlivá, držák. Platí původní recenze.

8/2013
S motorkou jsem velmi spokojen. Je úplně nová, najeto cca 700km, zatím bez problémů.
Jízda na ní je zábavná a bezpracná. Cestovní rychlost 70-80. Max je 97, zatím netestováno v rámci zajíždění.
Překvapila nás i tím, že nás uvezla oba, nicméne až po najetí 600km, abychom ji netrápili hnedka od narození.
Přístrojová deska je přehledná, ovládací prvky na správných místech.
Hodně úložného prostoru, např. i helma pod sedadlo.
ABS také funguje, dvakrát jsem ho na štěrku použil.
Spotřeba se pohybuje kolem 2,5l, takže ujedu cca 250km na nádrž.
Nejvíce ji svědčí město, ale lze do okolí na silnice všech tříd. Velmi dobře se s ní manévruje, vyhýbá dírám apod.

skywalker.L
skywalker.L napsal 15.08.13 v 18:01 10b.

Tahle štika do města je jasně za 10b!