Husaberg FE 450 (2007)

Vlastník Jukec
Vloženo 5.8.2013
Aktualizováno 5.8.2013

Jaké označení by vystihovalo Husaberga? Myslím si, že jich je mnoho, ale jenom jedno je dokonalé. Kladivo na čarodejnice!

Motorka koupena od FIRMA:Pavel Polák - Motolive (Praha 4-Há

První dojmy - Mezi první dojmy patří jízda bez rukavic (motorka při zrychlení znatelně táhne a po chvelce ježdění dostávají ruce znatelně zabrat), znatelně tužší sedlo a velké teplo. Krátká vyjížďka v kraťasech a Berg topí jako kamna.

Motorku bych doporučil pro - Pro mě a pro ty co hledají něco neobyčejného a vyjímečného.

Doplňky na motorce - Největší doplňek je nejspíše laďák od Akrapoviče, dále jsou na motorce padáky a polepy z modelu 08 (datum první registrace 21.12.2007)

Ahoj Všem,

pátral jsem po nástupci HSQ a jakmile jsem uviděl Husaberga, věděl jsem, co si koupím.

Motorka mě uchvátila vzhledem, ale i výsledky v moto testech. Vě většině končila na prvním, nebo druhém místě (Po KTM), což jsou skvělé výsledky.

Mám prozatím najeto asi 30km, ale již nyní vím, že je to přesně to, co jsem hledal a lepšího nástupce jsem si přát nemohl.
Yamaha mi nesedla podle vzhledu, KTM cena a vzhled.

Na motorce jsou vpředu i vzadu čistý drapáky, takže na silnici značně plave, ale v terénu jde přesně v té stopě, ve které chci já.

Časem to tu budu doplňovat, jelikož mám najeto naprosté minimum :)

YZF1000R
YZF1000R napsal 30.08.13 v 19:25

HUSABERG JE SUPER MASINA, PROSTE "PURE ENDURO"

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 05.08.13 v 19:45 10b.

No nevím kde tady v okolí využiješ takovou silnou mašinu v terénu Ale je moc krásná,přeju ať ti slouží. hlavně se na ní nezbij