Cagiva Raptor 650 (2002)

Vlastník telatko23
Vloženo 4.8.2013
Aktualizováno 1.1.2014

Raptorek - kdysi, když to bylo nový, tak sem po tom strašně čuměl, takže splněný sen.

Suzuki SV 650: prý měkká vidle, horší brzdy, podvozek
Ducati Multistrada 1000: protože jsem byl sesranej ze servisu a z toho litru na start taky :-)

První dojmy - Po Babetě, ČZ 150, MZ 251 ETZ, Aprilii Leonardo 125ccm, první dvouválec. Na první chytnutí plynu do ruky neskutečně citlivej plyn. Po chvíli jsem si zvykl, řazení si buď sedlo, nebo jsem chytil také cit. Brzdy super.

Raptora jsem vybral, protože to byl dávný sen, oproti SVčku vypadal dle mě lépe, a podvozkově by i měl být lepší. Když se mi naskytla nabídka uloženky s 2151km na tachometru, nebylo co řešit.

Inu vyrazil jsem s kamarádem na 300km výlet a modlil se, aby to nebyl podvod . Přijeli jsme na místo, podvod to nebyl, a ani do dodávky jsme motorku nedávali. Prej to je dobrý, já na tom jedu dom. Takže kámoš zajel skoro "novou" motorku, dali jsme tomu čerstvej benzín, dofoukali gumy a jelo se.

Po příjezdu to bylo něco jako: " ty vole to je boží, dokážu si to představit jako svou druhou motorku!" Když jsem mu řekl, že už dvě motorky má tak to bylo: "no jo no...".

Když jsme začali rozebírat co bude potřeba udělat, a co nefunguje, odhalili jsme protáčející se levý heft toť vše.

Na Raptorovi mám od koupě což je cca měsíc najeto jen nějakých 2400km, ale sedlo to do ruky a jsem spokojený. Podvozek paráda, brzdy super, motor má charakter

Do budoucna chci určitě vyřešit přidělání aspoň nějakých zavazadel, pod sedlo se mi povedlo narvat lékarničku :D Padáky se mi líbí od Rutanu, a pořídil bych asi mírně širší řidítka, i kůli výhledu v zrcátkách.

Nachystaná k zimnímu spánku :D

Za tuto sezónu najeto cca 5000km, takže motorka je konečně po 10ti letech zajetá . Všechno funguje jak má, spokojenost.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 14:43 10b.

Pěknej VelociRaptor

Lubos92
Lubos92 napsal 16.10.13 v 13:46

Pěknej stroj .

Nudista
Nudista napsal 12.10.13 v 17:25

moc pěkný mám stejnej ročník a spokojenost at ti slouží
-ten protáčející heft sem zažil v létě taky když stal dlouho na slunku :D ale ted je to dobrý už je kosa a drží.pořeším přes zimu

markiblahutka
markiblahutka napsal 20.09.13 v 13:06 10b.

koukám, sestřička, nemůžu nic jiného než pochválit volbu a popřát sta tisíce šťastných kilometrů :)

strakon
strakon napsal 04.08.13 v 13:09

Dobrá volba, je to krasavec