Honda CB 1300 (2003)

Vlastník Popay
Vloženo 30.7.2013
Aktualizováno 30.7.2013

Skvělý Naked s pružným motorem..takový velký skůtr

Motorka koupena od motobrozz (Vetlá) - Marcel je chlap, který to dělá srdíčkem a je to znát. Mašiny v perfektním stavu a pečlivý servis za výborné ceny.

První dojmy - Sžití bylo rychlé původní FZ1 byla sice větší pila, ale na mě malá..tohle je kus železa pro velké kluky :-)

Doplňky na motorce - Skvělé zkušenosti s CNC páčkami byly důvodem je dát i sem, pak mazání řetězu, to je velká pohoda, Scootoiler doporučuji!! blatníček a klín pod motor a hned to vypadá jinak..

Vybíral jsem velkou motorku na cestování, ale občas si člověk potřebuje taky zablbnout a tohle mi příjde jako ideální kombinace.
Jízda je taková jakou si jí uděláte od pohody a kochačky až po agresivní. Podvozek je samozřejmě laděný spíš na hltání kilometrů, takže žádný super sport, ale přesto umí podržet a svezení je hlavně díky motoru, kdy na 5 ku umí od 60 km/h až do cca 240 naprosto úžasné. To vše za spotřebu, která se pohybuje max do 6l/100 km a pokud jedu s "Baťůžkem" na pohodu tak kousek přes 5l/100 !!

Na ježdení po městě to ideální stroj není, takže nejlépe se cítí a já s ní, na okreskách kde si to člověk dáva nahoru,dolu,doleva a doprava..Běžná denní dávka okolo 400 km není žádný problém.