Suzuki LS 650 Savage (1995)

Vlastník Damien_Blade
Vloženo 23.7.2013
Aktualizováno 7.3.2018

Silný jednoválec, co k tomu dodat? Snad jen že by se neměl podceňovat.

První dojmy - Je to moje první motorka, takže dojmy byly fenomenální, ale musel jsem si na ni zvykat. Nedá se říct že by mi padla dned do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je určena dle mého názoru buď pro lidi kteří začínají, nebo pro ty co jsou vyježdění, ví co chtějí a nikam na silnici nespěchají.

Doplňky na motorce - Oproti seriovému stavu má motorka jinou vidlici (s listovým odpružením) i s kolem, přední brzdou a řidítky, laděný výfuk a led blinkry to vše od firmy K-choppers. Potom strupačky, zadní opěrku a zadní světlo od firmy Brutal Choppers. Stroj jsem koupil z části upravený a ještě jsem ho nechal doupravit. Záměr úprav byl tento stroj přiblížit slavným chopprům z šedesátých let dvacátého století které byly inspirovýny Kapitánem Amerikou Pitera Fondy.

Stroj vznikl tak jak by měl vzniknout každý pravý Chopper. Je stavěný z různých částí dle představ majitele.
Moc zkušeností zatím není, ale snažím je sbírat jak se dá. Storj jsem si zvolil kvůli poměrně nízké ceně a slušné spolehlivosti která se o něm traduje. Původně jsem zamýšlel něco na naučení (něco jako Jawa 250), ale oběvil se inzerát s tímto strojem.
Není to motorka na nějak extrémně dlouhé cesty. Ani sedlo řidiče není uspůsobeno nijak pohodlně a po cca 2,5 hodinách začíná být nepohodlně a o sedle spolujezdce nemluvě.
Na rychlé cestování také tento stroj není. Myslím že v papírech má max. rychlost okolo 135 km/h ale pro požitek z jízdy bych volil v otevřené helmě max 90 km/h.
Rovné a hladké silnice jsou ideal pro tento stroj s tímhle (listovým) tuhým odpružením. Díry na silnici jsou peklo.

18yamaha18
18yamaha18 napsal 17.07.14 v 20:04

Bomba práca, bomba mašina.

Sonicspeed
Sonicspeed napsal 01.08.13 v 13:27 10b.

moc fajn to máš

deadchopper
deadchopper napsal 30.07.13 v 13:00

Tomu říkám poctivý chopper

Topol
Topol napsal 30.07.13 v 10:38

Savage je výbornej stavební kámen a o kafáčích z ní ani nemluvě .Ať slouží.

VladaD
VladaD napsal 26.07.13 v 08:14

hmm krásná taky sjem jí chtěl i když má jen jeden hrnec tak ty stavby co jsem z ní viděl bývají hodně zajímavý , nejinak je to u té tvé , ať jezdí a dělá samou radost