Cagiva Supercity 125 (1994)

Vlastník Voty
Vloženo 20.6.2013
Aktualizováno 20.6.2013

První dojmy - Cagiva supercity r.v. 1994 takej malej mazlík moje první motorka na značkách koupil jsem ji v dezolátní stavu od majitele prasete přez zimu jsem ji dával do hromady převážně sám a podle návadu a manuálů na internetu myslím že se mi to celkem povedlo

Cagiva supercity r.v. 1994 takej malej mazlík moje první motorka na značkách koupil jsem ji v dezolátní stavu od majitele prasete přez zimu jsem ji dával do hromady převážně sám a podle návadu a manuálů na internetu myslím že se mi to celkem povedlo Cagiva supercity r.v. 1994 takej malej mazlík moje první motorka na značkách koupil jsem ji v dezolátní stavu od majitele prasete přez zimu jsem ji dával do hromady převážně sám a podle návadu a manuálů na internetu myslím že se mi to celkem povedlo

semi961
semi961 napsal 13.07.13 v 01:08