Jawa 350/640 (1994)

Vlastník škepa46
Vloženo 5.9.2006
Aktualizováno 2.2.2008

Vloženo: 28.09.2017, Uskutečněno: 01.03.2017, Zhlédnuto: 4x

Synátor už se od mala motal okolo motorky a já jsem jen čekal, kdy přijde doma a začne prosit, ať mu taky nějakou pořídíme. Už měl za sebou nějaké měnší ježdění na odrážedlech a malých dětských kolech, tak proč ne. Když uviděl minibajk u jeho kamaráda, tak se rozhodl, že ho musí mít taky a mě to přišlo jako celkem bezva nápad. Když bude jezdit pod naším dohledem, tak se mu nemá moc co stát. Přítelkyni se to sice moc nelíbilo, ale ukecal jsem jí v tomt smyslu, že to vlastně není rychlejší než klasické dětské kolo , tak to nakonec nějak zkousla. Nechtěl jsem novou čínu a drbat se s tím. Nakonec jsem zjistil, že kamarád zrovna prodává něco, co má sice čísnký původ, ale spousta věcí už na tom byla odladěná a navíc kamarád je automechanik, tak jsem mu věřil. Malý byl totálně nadšený, sice si musel po přechodu z dětského kola chvilku zvykat, ale dal to docela rychle. Sám se divím, jak ho to pořád drží už skoro rok- vypadá to, že z něho bude další bajker.

• Naše nové moto doupě s barem a sedací soupravou

Na podzim jsem dostal super nabídku na koupi garáže u nás kousek od centra města. Původní jsem jí chtěl vzít jen jako investici s možností skladování harampádí a za pár let ji prodat. Ale po osobním skouknutí s kamarádem

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.04.2023
    Uskutečněno: 04.04.2023
  • Synátor dostal nové dětské odrážedlo motorku

Manželka sice není moc nadšená z toho, když senátor dostane cokoliv, co jenom trochu připomíná motorky a vůni benzínu a vlastně se jí ani nedivím- přece jenom to není nejbezpěčnější koníček na světě. Ale tohle jsem si ne

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.09.2019
    Uskutečněno: 04.09.2019
  • Shánění altánu pro zázemí závodního týmu

S kamarády občas jezdíme různé fichtl cupy a hlavně Ondra bere tuto záležitost dost vážně. Kvůli tomu má taky postaveného úplně překopaného fichtla původně z 21, ale teď už je to úplně jiné moto s drapáky, a skoro komple

Vloženo: 23.11.2017
    Uskutečněno: 23.11.2017