Jawa 350/640 (1994)

Vlastník škepa46
Vloženo 5.9.2006
Aktualizováno 2.2.2008

Vloženo: 23.11.2017, Uskutečněno: 23.11.2017, Zhlédnuto: 9x

S kamarády občas jezdíme různé fichtl cupy a hlavně Ondra bere tuto záležitost dost vážně. Kvůli tomu má taky postaveného úplně překopaného fichtla původně z 21, ale teď už je to úplně jiné moto s drapáky, a skoro kompletně předělaným vnitřkem motoru. Hlavně Ondra chtěl proto pořešit i nějaké to zázemí pro menší opravy, ale i pohodičku třeba při grilování v přestávkách mezi závody, nebo při čekání a přípravách před závodem. Řekli jsme si tedy, že splašíme nějaký zahradní altán okolo 3x3 m, který nám byl doporučený. Naštěstí kamarád tyhle záležitosti prodává, takže nám pomohl s výběrem. Nakonec jsme vzali dražší, ale bytelnější provedení altánu, který já občas používám i na zahradě při různých oslavách a grilovačkách, takže se nám jeho nákup aspoň lépe vrátí. Geniální je hlavně skládací nůžková konstrukce, takže během příprav na závody náš zahradní altán hodíme v tašce do auta, na místě ho za cca 5 minut kompletně postavíme a po závodech zase za dalších 5 minut složíme. Je geniální, jak mají inženýři tu konstrukci vymyšlenou a že to celé opravdu funguje- jen doufám, že vydrží fungovat co nedéle, protože nebyl zrovna nejlevnější a mám trochu obavy, co se s ním stane, když se přižene nějaká bouřka, nebo jen větší vítr.

• Naše nové moto doupě s barem a sedací soupravou

Na podzim jsem dostal super nabídku na koupi garáže u nás kousek od centra města. Původní jsem jí chtěl vzít jen jako investici s možností skladování harampádí a za pár let ji prodat. Ale po osobním skouknutí s kamarádem

Typ: Sraz
    Vloženo: 04.04.2023
    Uskutečněno: 04.04.2023
  • Synátor dostal nové dětské odrážedlo motorku

Manželka sice není moc nadšená z toho, když senátor dostane cokoliv, co jenom trochu připomíná motorky a vůni benzínu a vlastně se jí ani nedivím- přece jenom to není nejbezpěčnější koníček na světě. Ale tohle jsem si ne

Typ: Reportáž
    Vloženo: 04.09.2019
    Uskutečněno: 04.09.2019
  • Nákup kombinézy a funkčního prádla

Když jsem motorku víceméně doladil do takového stavu, jaký jsem si představoval, tak jsem si řekl, že by to chtělo si sehnat taky trochu kvalitnějí oblečení. Přece jen rifle a stará podzimní bunda, ve kterých jsem napřed

Vloženo: 19.10.2017
    Uskutečněno: 19.10.2017