Suzuki LS 650 Savage (1997)

Vlastník bestia
Vloženo 1.6.2013
Aktualizováno 1.6.2013

Je to pěkná divoška, která nezklame.

Motorka koupena od B3R23RK3R (Otrokovice) - Je to syn, takže dobrá.

Yamaha XV 1100 Virago: Drahá

První dojmy - Poprvé nic moc. Taky po 25 letech ... Ale potom už jen spokojenost. Teď na ni nedám dopustit a je také pro svůj vzhled i zvuk vždy středem pozornosti ... no co, je to ženská :-)

Motorku bych doporučil pro - Je to ideální stroj pro menší výškou - kolem 175 cm, ženy a začínající i usedlejší bikery.

Doplňky na motorce - Jsem zastánce původního designu. Takže budou pouze nové brašny.

Suzi mám od syna, který chtěl něco silnějšího. Má Horneta 900.
V současnosti mám se Suzi najeto něco kolem 12000 km.
Suzi je "doma" hlavně v zatáčkách - na čopříka je řežete tak, že se kolegové nestačí divit .
Motor má pěkný krouťák a je to držák. Brzdy nic moc. Co chcete po skoro 20 let starém rámu. Jinak je ovladatelnost dobrá - otočíte se s ní takřka na pětníku.
Spotřeba do 4 l bez batůžka.
Největší problém byl únik oleje. Ale toto bylo vyřešeno velmi dobrým servismanem, který se zabývá renovací moto. Jinak běžná údržba (teď byla celkem velká finanční dotace - nový sekudární řemen, nové pneu, nový pastorek s hnacím kolem, pancéřová hadice, přečalounění sedla a opěrky - už si to holka zasloužila).
Jak už jsem napsal, Suzi je vhodná do města, do zatáček a na kratší výlety. Samozřejmě výlety dlouhodobé zavrženy nijak nejsou, ale počítejte s tím, že obsah nádrže a stav pozadí každého donutí po cca 200 km zastavit, doplnit benál, doržet pitný režim a ulevit sedince Pokud máte rádi sado-maso, pak jen doplňte benál.
A co závěrem? Občas čumím po něčem silnějším, ale té mé divošce zůstanu věrný až do jejího konce, bo jsme si už na sebe zvykli a je prostě pořád úžasná (stejně jako moje žena po 28 letech manželství).

Fonďák
Fonďák napsal 03.06.13 v 16:01 10b.

Kladivo na čarodejnice. Dlouho jsem jí chtěl koupit a překopat... Pak jsem se ale vydal cestovně-sportovním směrem. Moc krásná mašina!

Boža
Boža napsal 02.06.13 v 21:05 10b.

Krásná mašinka skvělý malý chopper ta hnědá kůže moc nesedí :´- přeji pohodu na cestách dávám 10 bodů

žižala.
žižala. napsal 02.06.13 v 15:22 10b.

Parádní kousek

deadchopper
deadchopper napsal 02.06.13 v 07:27 10b.

Dobrá volba Virago má každý a je toho plný sraz,ale to co máš ty je už jedinečné krásný čopr klasického vzhledu

Zub47
Zub47 napsal 02.06.13 v 02:42 10b.

i po tech letech vypada jak nova at slouzi i nadale