Triumph Speed Triple (2008)

Vlastník Gatwick
Vloženo 16.5.2013
Aktualizováno 12.8.2014

Naked podle meho gusta. Letma kyvka

Ducati 1098: Moc kapot
Ducati Streetfighter 1098/s: Cenove porad mimo

První dojmy - Po presednuti z Ducati Monster S4R, je vse najednou tak nejak vice v klidu. Super zvuk z Arrow single pipe. Brzdy. Motor trochu bez vyrazu. Podvozek az dost tvrde nastaven. Diody pro signalizaci razeni nevyrazne.

Motorku bych doporučil pro - Vsem nudistum!

Doplňky na motorce - Arrow Single Pipe, Rizoma podsedlovka, Zrcatka, Rizoma smerovky, Elexovana nadobka predni brzdy

Moto jsem jel obhlednout s tim, ze nejsem 100% rozhodnut. Cenou jsem se vsak dostal na castku, kterou uz jsem dal nemusel resit a hned na Speedu odjel domu. Prvni dojmy byly tak nejak rozpacite. Motor se zdal tak nejak nevyrazny, teda az na ten zvuk z vyfuku, ktery je obcas prolozen solidnim zazehem cca 30-50cm v delce. Jeste tehoz dne odjezd do Vysokeho Myta na motodrom a test vsech komponentu na me maximu a zdaleka ne na max speeda. Zvolna jsem zacinal zrychlovat a ohrivat gumy, ktere jsou po predchozim majiteli jaksi do lichobezniku :) Hned me nadchly brzdy od Bremba. Po asi hodine krouzeni jsem pomalu zacal chapat oc tu vlastne bezi. Motor je proste tak primy pri nastupu vykonu, bez jedineho zavahani od cca2500ot , az se zda, ze to ani moc nejede. Zdanni vsak klame. Hned pri prvnich vyjezdech zjistuji, ze drzim v pohode krok s kapotama. Po prvnim dni probehl lehky servis, ktery odhalil povolenou lambda sondu a olejovou vanu. Povolil jsem podvozek, ktery je dost tuhy a upravil chod tlumicu . Speed ma zaslepeny komplet tandem a myslim, ze vypada tak nejlip :)
Spotreba se pohybuje v prumeru od 4,5-8L/100. Pri klidne jizde to bude pomerne ekonomicka a pohodlona motka na dlouhe trasy. Sedlo bylo vymeneno za gel. Ocenil bych snad vice informaci na pristrojovce.

20.08.2013 Padaky Rutan. Predni osa a motor

21.08.2013 - Plny servis + Premapovano + Odbrzdeno
Nova bzdova nadoba v cerne, KN filtr odzkousen a s puvodni jednoutkou nedoporucen, tudiz zpet k origo vzduch papiru.

Dynojet ukazal:
122 kobyl a 100Nm na kole.

dalsi vylet do VMyta

6.9.2013 Huba jak banan, pri litani v kraji podorlickym. FGR Midalu jsem delal spolecnost a to cely den.

martjan_1098
martjan_1098 napsal 31.03.14 v 17:53 10b.

tenhle bike se mi taky vzdycky libil

Scooter-devil
Scooter-devil napsal 31.03.14 v 15:43 10b.

Vidím že ti taky koluje v žilách Britská krev tak užívej máš ho taky parádního

Gatwick
Gatwick napsal 16.01.14 v 09:29

dobrej postreh CheZz . tak zas nekdy v Mejte .

CheZz
CheZz napsal 15.01.14 v 20:57