Suzuki GSR 600 (2008)

Vlastník dušijózo
Vloženo 11.5.2013
Aktualizováno 21.5.2013

Poslučná kočička, nad 10 tis. ot. ďábel. První pohled a musela být má. Moje první motorka a můžu jen doporučit.

První dojmy - Když sem si pro ní jel a poprvý na ní seděl, byl sem logicky pos*anej a mášu netočil víc, než 6 tis.. Po ujetí několika set kilometrů mě začla zajímat její opravdová síla a opravdu se názor jiných majitelů nijak nelišil. Od 10 tis. neskutečnej nástup výkonu a myslíte si, že uletíte.

Motorku bych doporučil pro - začátečník, normální a slušnej motorkář, žádnej blázen..(pálení gum,zvedačky na předek, na zadek) prostě je poslušná a spolehlivá, ikdyž tohle všechno taky umí.

Doplňky na motorce - Rizoma gripy, ozdobná mřížka chladiče, karbonová zrcátka, plexi

Po ujetí několika set kilometrů mě začla zajímat její opravdová síla a opravdu se názor jiných majitelů nijak nelišil. Od 10 tis. neskutečnej nástup výkonu a myslíte si, že uletíte. Jinak, je to naháč, takže fouká, ale to je pochopitelný. Brzdy reagují dobře, tlumiče malinko měkší, ale dá se na to zvyknout. Posez dobrej (moje výška 183 cm) jak pro mě, tak pro spolujezdkyni. Zvuk mě malinko irituje, ale nic, bez čeho by to nešlo..:) Malinká nevýhoda je místo pod sedlem, teda místo...Tak tak sem tam narval lékárničku, ale co bych chtěl, je to motorka..:) Celkový dojmy: krásná, moderní, poslušná holka, která se umí zachovat jako pravá ženská:)
Zatím nemám moc najeto, nejdelší výlet cca120km a cítil jsem se dobře, nic mě nebolelo, jen mě malinko brněly prsty od vibrací, ale nic hroznýho. Mám už za sebou i jízdu v noci, ale nic moc, osvětlení není nijak extra, ikdyž světlomet vypadá velkej. Už jsem měnil žárovky za dražší s jinou svítivostí, tak uvidíme. Se spotřebou se výrobce neplete, pokud teda motorku jen lechtáte, pro dravější jízdu je třeba objetovat malinko víc financí.. Dá se jezdit i za 9 litrů...

context
context napsal 26.05.14 v 11:55 10b.

pěkná, ať slouží a přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

DejvGSR
DejvGSR napsal 15.05.13 v 19:42 10b.

Nemůžu si pomoct. Tahle 6-ka je daleko hezčí než její nástupkyně 750. vypadá tak nějak fortelnějc vyrobená. A jezdí parádně, vím o čem mluvím. Tak hodně šťastných km.

Machy07
Machy07 napsal 11.05.13 v 18:09 10b.

Pěkna

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.05.13 v 14:10 10b.

krásnej kousek z dílny Suzuki gratulejšn

kimi666
kimi666 napsal 11.05.13 v 14:05

Dobrá volba. Myslím, že budeš spokojenej... stejně jako já.