Jawa 350/634 (1978)

Vlastník medigen
Vloženo 8.5.2013
Aktualizováno 8.5.2013

hned po tom co jsem si pro ní přijel tak na to že stála dvě zimy v garáži chytla bezvadně. je to bývala autoškola a ještě tam byly druhý řídítka. tak docelá vítr jak to odvíst abych náhodou nepotkal někdě policii. to bych asi nevysvětlil :D

První dojmy - paráda, první moje papírová motorka.. člověk si na tom nechá záležet.. přes zimu jí chci dát nový kabát.. hrozně prosvítá původní žlutá barva.. teď na tom chci lítat dokuď to ještě jde..

Motorku bych doporučil pro - určitě pro začínající kterým nevadí starší motorka a nožní startování

Doplňky na motorce - musel jsem koupit novou baterii protože ta puvodní někde dostala šlehu a praskla

byla to laciná volba a vůbec toho nelituju. říkal jsem si že když už motorku tak jedině s elektrickým startováním že jsem línej to nakopávat a podobně.. ale jako autoškola musí bejt vyladěná perfektně takže žádnej problém ani za studena.. maximálku jsem ještě nezkoušel.. konec konců už je to dáma tak jí šetřím jediná vada kteroujsem na ní našel je že tam je 6V baterie.. dřív se nemuselo svítit ve dne.. tak ta baterka na město nevydrží.. ale myslím že když pojedu ňákou dálku tak to bude v pohodě.. teda můžu jen doufat.