KTM 125 SX (2005)

Vlastník Venca516
Vloženo 4.5.2013
Aktualizováno 31.1.2015

Moje nová dvacka pro další sezonu...

Husqvarna CR 125: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy jsou pěknéé.Oproti čz je to drak a podvozkem někde jinde, ale to nemá cenu rozebírat.. Jsem spokojenej jak jede od spoda.Já totiž byl zvyklej držet pořád plnej u čízy a v zatáčkách přes spojku.. u KTM si klidně můžu nechat v zatáčkách 2 a veme mi to v pohodě.. vršek výkonu špička

Motorku bych doporučil pro - pro začínající mx rideri :) 125 ccm je oproti 4 taktu naučí.. ;)

Doplňky na motorce - Blastry, polepy, výfuk Rass, laděná koncovka KTM

KTM 125 jsem si vybral proto, že už od malička se pohybuju mezi KTM a mám tuto značku rád.Letos jsem s ní byl párkrát trénovat.Snad ani nemá cenu popisovat jak to vše funguje.. :) ovladatelnost motorky je vyhovující, ale musím říct, že zpočátku jsem měl strach že má ta KTM 05 docela malý rejt.. ale při jízdě jsem si na to ani nevzpoměl.. ;) takže se není čeho bát.. rejt je vyhovující
Velmi mě taky zaujalo přesné řazení převodových stupňů..
Spotřeba: tak na krosku normální..

Když jsem jí koupil, tak jsem udělal akorát GO podvozku.. motor nechám zatím být, zdá se mi že je v dobré kondici :D tak komprese dobrá, vůle v motoru žádný nejsou..
S mašinou jsem odjezdil 1 a půl sezony, tréninky + závody a neměl jsem s ní jakýkoliv problém.Dělal jsem jí pravidelnou údržbu, jaká má být a motorka se mi odvděčila. Tyhle stroje jedině doporučuju

Venca516
Venca516 napsal 11.07.13 v 21:25

hele díky tvoje 250 je taky good

crixx
crixx napsal 01.07.13 v 17:26 10b.

dobrá