KTM 125 SX (2006)

Vlastník Tomys125
Vloženo 11.5.2013
Aktualizováno 29.8.2013

Moje první ostřejší motorka ...

První dojmy - Při cestě pro motorku se moje obavy čím dál tím víc zvětšovali. Přesedlal jsem z číny X-moto 250, takže úplně jiné kafe :D ... Když jsem se na KTMce poprvé projel, měl jsem z toho výborný pocit.. Nikde nic nebouchalo, neškrčelo, a kosmeticky vypadala pěkně. Zkrátka udržovaná motorka, co víc si pro začátek přát.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro začátečníky v motokrosu

KTM ku jsem si vybral, protože ji má známí, který tomu rozumí takže kdyby se cokoliv stalo dokáže mi s ní poradit.

Servis - má o něco dražší díly než ostatní krosky ale zas taková hrůza to není...

Zkušenosti - Mám ji teprve pár dní takže moc velké zkušenosti nemám. Jsem nováček co se týče krosek...

Jízda - Na motorku si nemůžu ztěžovat. Zarazilo mě jak se motorka krásně ovládá a jak sedí v zatáčkách. Má obrovskou výhodu že je oproti 4-taktům lehká. Má úžasný zvuk a jde pěkně rychle do otáček.
Zkrátka se o ni snažím co nejlépe starat a ona mi to pak vrací v dobrém na cestách... Její nevýhodou je spotřeba, ale taky to není nic hrozného..
Investice - Nejbližší investice bude asi to že by se měla koupím nová pístní sada. Jde to poznat na zvuku i na jízdě, ale všechno se časem vyladí..

!!! SUPER MOTORKA !!!

crixx
crixx napsal 06.07.13 v 14:38 10b.

djevoo
djevoo napsal 09.06.13 v 22:26 10b.

Fakt pěkná, ale nezávidim ti tu spotřebuju. Ale mít možnot vratil bych se k ní :D ale cesta je cesta. Ať ti šlape.

Venca516
Venca516 napsal 11.05.13 v 19:39 10b.

pěkná..