KTM 125 SX (1998)

Vlastník Boris10
Vloženo 30.8.2016
Aktualizováno 30.8.2016

Super motorka, perfektný podvozok a motor má na 125 dosť sily.

První dojmy - Bola to moja prvá poriadna motorrka hneď po Aprilii rs 50, Na prvý doje na mňa hned zapôsobila svojim výkonom a neskutočnou lahkosťou. Bola velmi obratná, volant perfektne padol do ruky a jazda v stupačkách bola príjemna...žiadne krčenie sa ani nič podobnè.

Motorku bych doporučil pro - Motorku odporúčam každèmu kdo chce motorku či už na motocrosovú trať alebo len na behanie po polních cestách a lesoch.

Doplňky na motorce - Lámacie páčky, eloxovanè stupačky, eloxovanè viečko nádržky na spojkovú kvapalinu.

Bola to moja láska :)... mal som ju žial len necelí rok.
Každá jazda bola super, odpustila jazdcovi aj menšie chybičky.
Motor mal na 125 2t dosť dobrý sopodok ale vrch bol už o niečom inom.
Od série boli na motorke Brembo brzdy, predná vydla Marzochchi a hydraulická spojka Magura. Spotreba bola nenormálna a nestíhal som tankovať.
Daval som do benzínu len Motul 800, nič inè by som tam nikdy nedal...pre nu len to najlepšie :) .

Na motorke bola kmplet Go v hodnote ccca 1300e, komplet ložiská na ráme, guferá vmotore komplet, predná vydla guferá, komaxit rámu, zadnej pružiny, páčok... Nový piest wossner, valec, klukovka atd.
Nový poťah sedadla, výklopnè eloxovanè páčky, komplet novè prezutie a brzd. kotúče.
Reťazová sada, eloxovanè stupačky atď. atď...