Suzuki VL 1500 Intruder (1999)

Vlastník Mirajo
Vloženo 17.4.2013
Aktualizováno 1.5.2013

Robustní a přitažlivá kráska, která učaruje na první pohled.

Motorka koupena od soukromá osoba - Bez problémů

Yamaha XVS 1100A Dragstar Classic: Malé sedadlo pro \" baťůžek \" .

První dojmy - Suzinku jsem koupil přesně před rokem. Je to síla, před ní jsem jezdil na Yamaze 650 Dragstar classic, takže rozdíl je cítit. Ale pokud ji člověk respektuje, padne do ruky a odvděčí se perfektním požitkem z jízdy !

Motorku bych doporučil pro - Véelko doporučuji všem vyznavačům robustních cruiserů a chopperů.

Doplňky na motorce - Velké plexi, nosič, zadní kufr, boční brašny, předkopy, padáky, opěrka spolujezdce, přídavné světlomety, vlajky vč. držáků, třásně, zásuvka 12 V, rám předního blatníku, orlice.

Suzinka nám padla do oka svou robustností a protože jezdíme většinou ve dvou - s baťůžkem - je důležité pohodlné sedadlo spolujezdce. Véelko tento náš požadavek splňuje téměř dokonale. Oproti Drakoušovi 650, s kterým jsme jezdili 3 sezony, je to rozdíl víc než podstatný. A to nemluvím o výkonu. Zkrátka Suzinka je velký mazel. Musel jsem si ji trochu samozřejmě přikrášlit a zušlechtit, ale počáteční obavy z výkonu a síly vystřídal požitek z každého ujetého kilometru, ovšem respekt z těžké krasavice mám pořád. Celkem mile mne překvapila spotřeba, počítal jsem, že bude žíznivější.
Největší problém mám při TK. Jelikož je mašinka dovezená z Kanady, originální hlavní světlomet nemá nepostradatelné " E " - homologaci pro Evropu a při TK to dost vadí. Pokud by mi někdo byl schopen poradit, jak tento " problém " vyřešit, budu rád.
Náš mazlíček sedí dobře na silnicích, nevadí mu delší trasy, ve městě se taky cítí dobře. Do terénu se vzhledem ke svým třem metrákům váhy moc nehodí.

Bicman
Bicman napsal 04.12.13 v 17:31 10b.

Mazel, koukám na ty vlajky, kde se dá to Brno sehnat? (kdyžtak do PM) 10B letí

Peterka72
Peterka72 napsal 24.04.13 v 10:03 10b.

Pěknej mazel . Přeji hodně spokojených kilometrů .

Vycho
Vycho napsal 22.04.13 v 12:11 10b.

Už sliším ten nádherný zvuk jen co jí vidím jasných 10 b

Raduzzo
Raduzzo napsal 20.04.13 v 14:43 10b.

moc pekny a vymazleny kriznik

jikov
jikov napsal 20.04.13 v 09:39 10b.

Krásná mašina,ať ti dělá jen radost.