Kawasaki ZR 7 (2004)

Vlastník Homer73
Vloženo 16.4.2013
Aktualizováno 2.3.2017

Další krok od předchozí Kawasaki ER-5 směrem k vyšší kubatuře.

Motorka koupena od Aplik (Kostěnice) - Vše proběhlo v pohodě, tak jak má.

První dojmy - První dojmy z jízdy byly perfektní (přesto že byla ještě zima). Motorka mi perfektně sedla. Oproti klasické nahotině ER-5 polokapotáž na ZR-7S přece jen chrání před náporem vzduchu a výsledkem je, že se hned dá jezdit rychleji.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro pohodáře, co nepotřebují závodit, ale chtějí se pohodově projet. A taky pro ty, kteří nechtějí motorku, která je vidět na každém kroku.

Zkušenosti mám zatím jen pozitivní, co jsem od motorky čekal, to naplnila. Jezdí se mi s ní perfektně. Je sice pravda, že kolem 3 000 ot. zavibruje polokapotáž, ale to opravdu jen jen minimálně a po zvýšení nebo snížení otáček vibrace ustanou. Ani mi moc nevadí, že chybí 6, protože i u 6-ti rychlostní ER-5 jsem měl tendenci řadit ještě 7. Motorka má solidní úložný prostor, což je určitě plus.
Možná mi trochu chybí brždění motorem, které jsem u 2V ER-5 rád využíval, ale u 4V ZR-7S to prostě nejde (alespoň nemám tak omlácenou helmu od batůžku). Motor je vcelku kultivovaný a zabírá od nízkých otáček - na 5 se dá jet jak pomalu tak rychle. Určitě tahle motorka nenadchne závodníky, ale pro pohodovou jízdu na kukačku mi přijde perfektní.

Aplik
Aplik napsal 21.04.13 v 09:49 10b.

Ahoj. Jsem rád,že jsi spokojený a doufám,že to tak bude i dál Přeju Ti hodně šťastných a spokojených kilometrů. Vašek

-Jandys-
-Jandys- napsal 17.04.13 v 21:04

No není to supersport ale dá se na ní po zvyknutí jet slušné peklo