Suzuki SV 650S (2008)

Vlastník SwarleyCZ
Vloženo 13.4.2013
Aktualizováno 9.11.2014

Klasická SV 650S, do provozu byla až v r. 2009

První dojmy - Motorku jsme přivezli 12.4. v pozdních večerních hodinách. Předchozí majitel se jí velice nerad vzdával, nicméně podlehl vidině silnějšího stroje, stejně tak jako já :) Těším se na budoucí kilometry s touhle kráskou

Motorku bych doporučil pro - Pro ty, co chtějí začít s větší kubaturou :)

Doplňky na motorce - Klín pod motorem,padáky

Čím začít... moje aktuální motorka je Aprilia RS 125, na které stále jezdím. Nyní jsme přivezli tohle SVčko, které se mi tu sice blýská jak jen může, ale já se na něm pořádně nesvezu, protože na něj zatím stále nemám noty, až během léta..

První dojmy z pár km, co jsem ho projel aby se neřeklo, je to že oproti dváce je to šílený žihadlo. Mám 2 jednotky, 25kw i 53kw, v moto je samozřejmě 53, a je to obrovský nezvyk, nejvíce se zatím bojím podřazování, ale na to časem snad přijdu, oproti tý dváce je to jak nebe a dudy, Aprilka odpustí všechno :)

Tak na moto mám začátkem srpna najeto cca 1200km, a jede parádně pořád :) co bych vytkl jsou brzdy, mohly by účinkovat o trochu více, ale zatím ve všech krizovkách stačily.
Zrychlení je suprový, maximálka by mohla být lepší, ale co by člověk chtěl po 2V 650? Na tachometrových 220 jsem se dostal, ve 2 na 211 :) Ten zátah při předjíždění je lahoda, stačí drnknout do plynu a všechny vidíte v zrcátku :) Na moto jsem si koupil brašny přes sedlo spolujezdce, a na prakticky jsem nezaznamenal vliv na jízdní vlastnosti (jen se neodvážím to s nima klopit - logicky).
Časem bych chtěl pořídit jiné blinkry a držák SPZ, protože tohle je jak pěst na oko, ale zatím budou ještě jiné investice (pneu, destičky,..).

Tak moto dostala nová závažíčka, blinkry, destičky, pneu... :) V plánu mám dále ještě řetězovku a synchronizaci válců. Pak bych rád ještě laďák, uvidíme časem :) Nezlobil bych se za pár koníků navíc, takže příští rok jí nejspíš vyměním za něco silnějšíšho. Teď jsem ještě pořídil kameru, tak točím o sto šest :))
Jedno krátké video :)

9.11. 2014 prodáno...

Tikous
Tikous napsal 08.05.13 v 12:43 10b.

Pěkná, další rider z La a okolí

Alesko
Alesko napsal 14.04.13 v 09:14 10b.

Moc pekna .10b s prianim vela stastnych km.

ZZilvi
ZZilvi napsal 13.04.13 v 23:29 10b.

Kráska ať dobře slouží a hlavně opatrně

darbujanek666
darbujanek666 napsal 13.04.13 v 22:10

Dávám deset,už jen kvůli té barvě

stanley11
stanley11 napsal 13.04.13 v 21:33 10b.

Dobrá volba. Dobrá značka. Správný počet válců. Desítka je jasná.