Kawasaki KX 250 (1997)

Vlastník navrc_org
Vloženo 10.4.2013
Aktualizováno 10.4.2013

Moje první ostrá crossová motorka:) tenkrát jsem byl omezen financema takže jsem musel koupit něco staršího, ale jela jak pila..

První dojmy - Na této motorce jsem se začínal učit jezdit na trati, protože rookies na polňačkách mě nijak neoslovovali, tak mužu říct, že na její výkon jsem si postupně zvyknul a v zatáčkách jsem ji jen lechtal. Měla totiž spodek přesně jak 450 4t ale průběh výkonu byl hůře odhadnutelný.. Dneska bych takovou blbost nikdy neudělal.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce motokrosu, kteří se nechtějí ,,drbat" s dodržováním servisních intervalů, seřizováním ventilů apod.

Jak jsem již zmínil moje první mx motorka byla na světě, ale i přes její ohromný výkon v nízkých otáčkách jsem si na ni ,,tak nějak" zvyknul. Limitovaly mě peníze a nemohl jsem volit jinak. 85cc na mě byla malá a 125cc byly v té době na koupě moc drahé. Ale člověk si zvykne a jezdit jde na všem. První závody mi dopadly tuším 5. od konce, 10. od konce apod. Když to řeknu ,,laicky" bál jsem se přidat plyn. Proto jsem již jako další motorku volil raději naladěnou, ostřejší 125cc. I váhově to bylo lepší.