Kawasaki KX 250 (2001)

Vlastník vilda.cz
Vloženo 6.9.2011
Aktualizováno 6.3.2015

Stará mrcha ale pořád dobře Jede,někdy mě sere ale pořád se na ní dá dobře jezdit!

První dojmy - První jízda katastrofa!! Po roce co jí mám jsem nad míru spokojen!! Moje první cross moto takže nemám s čím srovnat na své roky pořád dobrá Pila!

Už dlouho jsem brouzdal po netu a hledal jsem nějaké levné moto 2T, které bych mohl nějak uživit a taky si docela dobře zajezdit. Vybíral jsem si ze 3 motorek suzuki rm, honda cr a kawa kx nevím proč, ale zvítězila kawa!

Motorka byla za cenu 35 tisíc. Po rychle domluvě šla za 32 tisíc už niže nešel--škoda! Motorka na prvni pohled hezká nic moc obitá dala se. ALE! pár věcí do začátku které bylo nutno vyměnit. Oba dva drapáky byly totálně sjeté, nová řetězová sada, hlavní čep v přepakování má vůli, ale to jsem zatím neřešil! Přední vidlice nechcala, takže by se dalo hned jezdit! bla bla bla

Nevydržel jsem to a musel jsem vyjet aniž bych něco měnil. Bylo mokro jak prase, ale v ten den mi to bylo jedno! Asi po první půlhodině jízdy mi od kolegy od zadního kola střelil šutr přímo na prst na plynu, takže v tu chvíli jsem si říkal, že by nebylo špatné mít Blastry! Po dvou hodinách jízdy jsem byl totálně zničen! Nikdy jsem nejel na tak silné motorce! Z jizdy požitek super, ale ten zadní sjetý drapák mi dělal pořád neplechu. Motorka hrabala na 4 i na asvaltě!

Výměna obou zadních drapáku byla provedena. Nová řetězovka taky a Blástry na svém místě! Do toho výměna oleje a mohl jsem jet! Po 30 min. jízdy defekt zadního kola smůla jak prase. Bylo po vyjížtce

Mám vyjeto asi 20 litru benzinu a začíná chcát přední vidla, to se dalo čekat, zhruba po dvou hodinach jsem mohl znova vyjet. Mám zhruba odjeto 7 mTH a začínám si všímat chovaní motorky v terénu na skocích se chová velice klidně, ale menší technický výjezd mi dělá problémy. Nejsem zvyklý na tvrdost motorky! Ještě nic neumím, takže se není čemu divit. Moc času na to nemám tak zase někdy!

Spotřeba benzínu 4 litry na 2 hodiny jízdy ředím to Motulem 800 ---1:40 ---
Na řetěz používám sprej od Motorexu!! Ostatní stojí za hovno

100LDUKE
100LDUKE napsal 07.03.15 v 23:39 10b.

Káwička je srdcovka :) Ať slouží

rybíz5
rybíz5 napsal 02.12.12 v 13:18

Super stroj,zelená je zelená

rybíz5
rybíz5 napsal 02.12.12 v 13:16 8b.

Super stroj,zelená je zelená

TWL