Yamaha TDM 850 (2000)

Vloženo 2.4.2013
Aktualizováno 22.6.2015

Krásná ,ladná,úžasná motorka pro radost

Suzuki DL 650 V-Strom: Vyžší pořizovací cena

První dojmy - Moje první svezení ještě v sobotu před Velikonocemi byl opravdový zážitek a to už jsem na nějakých motorkách seděl.TeDeMa jako by mi přirostla ze zadu.Úžasně poslušná se slušným zátahem.Ještě se sice trochu vzpíná ale doufám že si budeme rozumět.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny nadšence.

Doplňky na motorce - Zadní kufr.

Zatím nemám žádné větší zkušenosti s motorkou. počasí se postavilo mezi nás.
Na tolik sněhu co u nás napadlo nemám gumy. Možmá by nebyl špatný ozubený
pás jako na sněžném skůtru.Dříve jsem se vozil na Virágu750 a to je trochu rozdíl
s touto motorkou.
Pokud počasí dovolí a doufám že co nejdříve tak ji pořádně otestuji.Podle toho co
jsem četl tady na stránkách by to mělo být v pohodě. Tak zatím.

Můžu potvrdit že motorka je přesně to co jsem si představoval.Pohodová jízda nebo vyžší tempo v rozumných mezích a vždy se perfektně ovládá.Jsem spokojený.Najel jsem na ní okolo 15.000 km,byli jme v Polsku na Slovensku a na několika krásných vyjížďkách či výletech a přesto vždy spokojen.Obul jsem ji na trochu drsnější gumy,což někteří nechápou ale opravdu jsem spokojen.Zvládne i horší silnice a nebojí se ani lehkého terénu.Má spolujezdkyně se cítí bezpečně a to je promě důležité.Při ostřejší jízdě si trochu pocucá olej ale zase ne až tak moc (na 1000km tak 1,5 dc). :) Spotřeba se drží i ve dvou okolo 5,5l na delší tras bez závodů to jde dolů. Takže zatím spokojenost.

danny3716
danny3716 napsal 24.09.13 v 12:02 10b.

Moooc pěkný pane kolego

Palika
Palika napsal 26.08.13 v 19:35

Pekné moto vela kilometrov.Palo

Palika
Palika napsal 15.06.13 v 11:12

Super výber TDM je TDM cena ok ,jazdne vlastnosti tiež .

Roman_ST1
Roman_ST1 napsal 12.04.13 v 20:55

Přeji hodně pohodových kilometrů v sedle TDM

PetrHK
PetrHK napsal 02.04.13 v 22:15 10b.