Honda CB 600F Hornet (2005)

Vlastník MISTIGUEE
Vloženo 21.3.2013
Aktualizováno 21.3.2013

Honda Hornet CB 600 F, bílá perleť, rok výroby 2005 , stav tachometru při koupi 20 000 km, byla položena předchozím majitelem,ale nešlo to ani vidět ani cítit na chodu mašiny.

První dojmy - První dojmy byly suprové, motorka se chovala naprosto výborně.

Motorku bych doporučil pro - Já jsem si Horneta koupil do začátku. Nějaké předešlé zkušenosti s motorkami byly, ale do začátku jsem si vybral právě Horneta. Pro začátečníky dobrá volba :)

Doplňky na motorce - Laděný výfuk , miniblinkry, leddiodové tmavé zadní světlo, zrcátka

Horneta jsem si vybral hlavně kvůli vzhledu, naháč to byl vždycky můj sen. Jinak jsem měl doporučení od kamarádu motorkářů, že Hornet je do začatku velmi povedeny výběr, což taky můžu potvrdit. Měl jsem ho dvě sezony, najel jsem 10 000 km, zcela jsem se motorku zžil a to mě taky donutilo po dvou letech motorku prodat a pořídit silnější kus. Nyní jsem hrdým majitelem CB 1000 R r.v 2008 :) Co se Horneta týče, podvozek má výborný, do zatáček motorka padá sama, motorka se ovládá s lehkostí, má slušné zrychlení, jezdí a sedí se na něm pohodlně. Spotřebu jsem měl cca 6-7l/ 100km. S hornetem jsem se nejlépe vyřádil na krásné, hladké asvaltce, která byla různě propletená zátačkami :)

MISTIGUEE
MISTIGUEE napsal 01.09.14 v 22:37