Suzuki GS 500E (1994)

Vlastník l0rdik
Vloženo 19.3.2013
Aktualizováno 5.7.2013

GSko je dobře ovladatelný naháč určitě vhodný pro začátečníky na ŘP sk.A

První dojmy - Motorka mi hned padla protože jsem přecházel z babety :) takže první dojmy super. Oproti sportovnějším strojům se ní dobře sedí a i ten výkon na začátek stačí. A má vcelku dobrou ovladatelnost.

Motorku bych doporučil pro - začátečníci ale i ti kdo nepotřebujou silnou a složitou motorku

Doplňky na motorce - hezčí zrcátka, LED blinkry, modré LED podsvícení, výměna žárovek v budíkách za modré LED pásky (a taky místo tý malý žárovky v předním světle), reflexní proužky, rozšířené řídítka

Vybíral jsem nejdřív ve sportovních motorkách, ale nakonec jsem začal přemýšlet (po radě strejdy motomechanika), že bych šel i do naháče a GSko bylo za dobrou cenu tak jsem o něm začal zjišťovat informace a docela mě lákalo protože i ten výkon nebyl pro začátek nejhorší a taky je spolehlivý.
Zkušenosti mám zatím dobré i přesto, že mi jednou podjelo asi v 60 přední kolo když jsem brzdil a nevšimnul jsem si štěrku :/ naštěstí je motorka lehká takže s pomocí adrenalinu jsem ji zvednul sám a odnesly to jen odřený kolena, řídítka, brzdová páčka a víčko motoru. Jinak je ovladatelnost dobrá a jízda je vcelku pohodlná. Motor táhne dobře po 6000 ot/min (teď v zimě to nevim přesně) ale snese docela dost. Brzdy nemá nejsilnější ale na váhu a výkon stačí. Spotřebu má okolo 5-6 litrů. Servis zatím naštěstí nebyl potřeba ale proběhla jen kontrola a seřízení u strejdy.
Motorka je určená hlavně na silnici ale už jsem s ní byl i v mírnějším terénu a taky si s ním poradila. Jen se vyšších rychlostech začnou klepat řídítka ale to až okolo těch 160.
S motorkou se dá cestovat akorát že tak po hodině a půl už nevím jak sedět :) takže to chce se protáhnout.

minyjohn
minyjohn napsal 01.04.13 v 16:56 10b.

Pěkné GS, ať ti slouží! 10b.

b.warner
b.warner napsal 26.03.13 v 14:33 10b.

JerryTheRay
JerryTheRay napsal 22.03.13 v 17:18

Taky jsem měl GeSo. Na začátky super, tak ať slouží!

JerryTheRay
JerryTheRay napsal 22.03.13 v 17:18 10b.

Taky jsem měl GeSo. Na začátky super, tak ať slouží!

magoss
magoss napsal 19.03.13 v 22:34 10b.

sice jsme jí tu neviděl ještě ale každopádně tahle barva je neobviklá tak tě uvidím přeji hodně zdrau a ježdění bez nehod!!!

jo a nad babettou nezanevři to je pořádnej stroj pamatuj