BMW K 1600 GT (2011)

Vlastník baks
Vloženo 18.3.2013
Aktualizováno 6.11.2015

Loni jsem zkoušel GTL, ale to mi ani manželce nevyhovovalo. GT je pro nás lepší.

Yamaha FJR 1300 AS: důvod neuveden

První dojmy - Najeto asi 80km, a to v teplotě nebo spíše zimě 5st, ale musím říci, že vyhřejvání jak rukojetí tak sedaček funguje super a je to hodně přijemný. Musím si zvykat na řazení, jelikož jsem byl zvyklý řadit rukou a nyní zmáčknu a pustím spojku, ale na kvalt zapomenu, je to o zvyku. Jinak je v plné výbavě, ale myslím, že to ani člověk nevyužije co tam je. Je to opravdu pohodlná motorka i pro manželku, zatím velká spokojenost.

Doplňky na motorce - Padáky

Není správný formát url.

Chtěl jsem novou FJR AS, ale jelikož se ještě aní nevyrábí, tak nám padlo do oka GT.
Přemýšlel jsem i o Triumphu Trophy, ale měl dost věcí,,které nám vadili no a na konec jsem si vybral GT, jelikož rádi s manželkou jezdíme a to i do zahraničí a z recenzí je to velmi pohodlná motka. Dá se s ní jet rychle a pohodlně. Jak jsem již psal z 80 km moc zážitků není, ale motor je špičkovej ze 60 na šestku si to veme jak nic a kopec necítí. Absolutně žádné vibrace jenom je slyšet řazení a kardan při ubrání plynu.
Už se těším taž tej bílej humus roztaje a udělá se hezky. Jinak letos plánujem Řecko, tak snad nezklame.
Namontovány kryty rukou a nohou a kamera.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 06.03.15 v 19:26 10b.

BorisVTR
BorisVTR napsal 28.10.13 v 11:07

Nadherny stroj.Preju hodne pohodovych km a davam 10b.

bobr
bobr napsal 12.05.13 v 19:55 10b.

Také přeji hodně šťastných km. Tahle motorka je fakt super. Čím víc na ni jezdím, tím víc jsem nadšenej.

MitchBricka
MitchBricka napsal 10.04.13 v 14:09 10b.

Zdravím, podle mě skvělá volba Jak jinak. Letos jsem se taky už svezl, ale těším se na delší vyjíždky. Jinak na cesty kolem komína, nebo v mém případě do práce a proplétání se kolonama jsem sundal boční kufry a koupil menší topcase (originál od BMW) Pasuje tam, a nevypadá to úplně blbě

toša.
toša. napsal 30.03.13 v 21:54 10b.