Aprilia ETV 1000 Caponord (2003)

Vlastník sip_
Vloženo 16.3.2013
Aktualizováno 31.3.2014

Cestovně vybavená doplňky Touratech. Pohodlně daleko.

První dojmy - Moje první spíš enduro než cestovní. Hoví se mi na ní jako v křesílku. Výkon po ruce. Za ty peníze úplná metropolitní.

Doplňky na motorce - Teplý hefty, výstražný blinkry, malý tankvak na drobné věci, tři kufry givi, přídavná světla, cestovní plexi, padáky včetně předního světlometu, blastery, řadička, ochana přídavných světel vše od Touratechu.

Doporučen kamarádem a naprostá spokojenost.

Po ryze cestovních strojích Honda Deauville a Yamaha XJ Diversion S první velká motorka. Výkon si vychutnávám, krásně sedí v zatáčkách.

Stroj vysloveně zve k cestování.

Cizma
Cizma napsal 24.03.14 v 19:35

Byla krásná. Jistě dobře poslouží jinde. Místo ní jsem přivezl BMW GS. Tak ať slouží nová stejně dobře, jako předchůdkyně.

sip_
sip_ napsal 10.03.14 v 21:22

Po společné letní cestě přes Alpy do Monaca a zpět, kterou jsme si užili, jak jsme jen mohli, přišlo rozloučení v listopadu loňského roku a prázdné místo zaujme snad brzy nový typ vysněného stroje.

Cizma
Cizma napsal 21.03.13 v 22:52 10b.

Ahoj.Jen tak náhodou neni koupená od faráře v hradci?Uplně stejnoou jsem byl okouknout a než jsem odjel,tak si to rozmyslel,že neprodá...Je moc krásná.

napsal 21.03.13 v 17:30 7b.

Ahoj na tuhle jsem se byl taky dívat před tím nežli jsem koupil tu svoji,,, je krásně vybavena,,majitel byl solidní ,, mě se zdálo že něco klepalo v motoru z předního válce...tak jsem ji nevzal.. jinak byla super.

Milan1963
Milan1963 napsal 17.03.13 v 12:01 10b.

Caponord je podle mě velmi dobrou koupí !