Honda VT 1100 Shadow (1996)

Vlastník JirkaMetal
Vloženo 15.3.2013
Aktualizováno 26.4.2016

Deník motorky
Nalezeno 123 záznamů

• Měj se fajn Shadulko.

B-) Vše proběhlo jako v té scénce...Včera , dnes a zítra. Včera nafoceno a dán inzerát. Dnes prodáno a odvezeno. A zítra...? (s)

Typ: Prodej
    Vloženo: 26.04.2016
    Uskutečněno: 26.04.2016
  • Nejvěrnější na Prvním výstřelu 2016.

B-) Zahájení motocyklové sezony 2016 ve Frýdku-Místku s Motoklubem Cannoneers. (y) (s) Avizované špatné počasí se asi vyřádilo někde jinde a ty tři kapky co padly při vyjížďce berme jako bonus dne. :-P Dík kluci a h

Vloženo: 23.04.2016
    Uskutečněno: 23.04.2016
  • Yuasa ( Made in USA )

:-( Tak se bohužel stalo, že po 2,5 letech odešel jeden článek v baterce Exide. Může se to samo stát, ale baterek na Shadulku je poskromnu a cenově jsou posunuty někde jinde. Slovy našeho Zoubka ( ty vogo ,za tu cenu kou

Vloženo: 19.04.2016
    Uskutečněno: 19.04.2016
  • Ondata di entusiasmo.

...zabrouzdal jsem do jazyka italského a název se dá volně přeložit jako ( Nával nadšení ) a přesně tak se dá vystihnout pocit z první letošní mé jízdy obklopen přáteli Nejvěrnějšími. (s) Není důležité kolika měst

Vloženo: 03.04.2016
    Uskutečněno: 03.04.2016
  • Zatím to ještě nejde...

B-) Zdravotní problémy bohužel neumožňují brouzdat krajinou. Snad později. A tu překvapení .Halo, halo Jirko nespíš ? Ne ,sedím smutně u PC a myslím na kluky jak dnes jezdí. Tak nesmutni a přijdi před barák ju. A tam

Typ: Údržba
    Vloženo: 27.03.2016
    Uskutečněno: 27.03.2016
  • Když není člověku zrovna hej...

B-) Co si může človíček jako Já přát vice... Než , když za ním někdo přijede i když sám času a problémů má dosti. Děkuji Petříku a dcerence a Daliborovi ,že Vás neodradilo né zrovna přívětivé počasí či čas ,který byste

Vloženo: 05.03.2016
    Uskutečněno: 05.03.2016
  • Cukrárna,né jen pro Nejvěrnější !

B-) Frýdek-Místek, Cukrárna u Pavlínky. :-DD Přeji naší Pavlušce a Čmeldíkovi úspěch k otevření cukrárny, která položí všechnu konkurenci v okolí no ni. (s) B-) Kdo chce okusit něco , co jinde není ,protože vše je

Vloženo: 11.01.2016
    Uskutečněno: 11.01.2016
  • Třetí Novoroční !

B-) Mecheche Nejvěrnějších . :-P Opět se budova otřásala v základech. Děkuji kluci a holčiny, stálo to za to no ni... :-DD

Vloženo: 02.01.2016
    Uskutečněno: 02.01.2016
  • The End 2015 !

B-) Děkuji Petře a Igore za projížďku. B-) Po delší době uzřen i Přemek s Pavlou . (y) Všem přeji krásného Silvestra, který je už za dveřmi.

Vloženo: 27.12.2015
    Uskutečněno: 27.12.2015
  • Krásný Štědrý den přeji Všem !

B-) Mnoho moto dárků přeji motorkářům a motorkářkám a pokračování zimního slunečního počasí no ni. :-DD (y)

Vloženo: 24.12.2015
    Uskutečněno: 24.12.2015
  • Podzimní loučení...

...neb je středa a na motorku je třeba. (s) Deník je vlastně o tom, jak se příroda ukládá ke spánku. Bohužel pro nás je to realita, která se pravidelně opakuje. Takže, co když to bylo dnes už naposled. Neváhal jsem

Vloženo: 04.11.2015
    Uskutečněno: 04.11.2015
  • Jujky, to zas byl super den !

B-) Zakončení sezony 2015 s MOTOGARÁŽÍ ( Český Těšín ). B-) Scuk jako obvykle u 13-ky a frnk do Těšína. Okukování motorek, pokec, pivko, guláš a společná jízda všech motorek do Nošovického pivovaru Radegast. Jelikož

Vloženo: 31.10.2015
    Uskutečněno: 31.10.2015
  • Podzimní rychlovka !

B-) Ahoj Igore. Copak děláš ? ...Sedím u PC. (u) Jedu se projet, nechceš se přidat ?...Ano ! (y) Čekám u 13-ky na Igora ,beru mobil a volám Petrovi. Ahoj kluku zlatej, máš čas. Neprojedem se ?...Ano ! A když už ,

Vloženo: 28.10.2015
    Uskutečněno: 28.10.2015
  • Když se slaví 50-ky !

Díl druhý ,B-) Sešlo se toho hnedka více na tom našem Zlatníku. Nejen výročí Nejvěrnějších ,ale i oslava 50-ti let a to hnedka dvakrát. Já a můj jmenovec / Babula / jsme se vyškytli na tomto světě v jeden stejný den ,mě

Vloženo: 28.09.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015
  • 2.výročí Nejvěrnějších !

B-) Díl první. B-) Beskydy - Krásná - Zlatník - chata Florián a tam kdo, co ? Prostě Ti co je jim drahé přátelství i mimo dvou kol, Protože ví ,že je v tom i něco víc. (s) Skláním se před váma a mocinky děkuji za 1

Vloženo: 27.09.2015
    Uskutečněno: 26.09.2015
  • Kde nesmíme chybět !

B-) Poslední výstřel s Cannoneers na Olešné ve Frýdku-Místku. B-) Netřeba nic psát či se rozepisovat. Ti co ví přijeli. (y) (y) (y) O.K. B-)

Vloženo: 19.09.2015
    Uskutečněno: 19.09.2015
  • Test nové helmets !

B-) Takže až dnes jsem se k tomu dostal. Vyzkouším v provozu, co jsem si to vlastně koupil na šišku / Ozone City - 01 / Po přečtení chytrých doporučení, že jen celistvá je to pravá a vše ostatní je šunt, jsem byl kapen

Vloženo: 18.09.2015
    Uskutečněno: 18.09.2015
  • Trochu jiná helmets !

B-) Tak již dnes jsem dostal dárek k budoucím narozeninám od Soníka (s) Ozone City - 01 Já vybral a baťůžek zaplatil. :-X :-X :-X Není to asi tradiční kousek nebál bych se to nazvat tři v jednom.Něco takového

Vloženo: 31.08.2015
    Uskutečněno: 31.08.2015
  • Rytířské slavnosti a nejen to.

B-) Tož se s cérkou jedu opět provětrat na moto a co to ? :-C Frýdecký zámek je v obležení nepřátel a svolává všechny věrné Čechy a Moraváky na svou obranu. B-) Je jiná doba a jedná se o každoroční Rytířské oslavy

Vloženo: 30.08.2015
    Uskutečněno: 30.08.2015
  • Jezdíme pro radost !

B-) Není důležité kde a kolik, ale s kým ! B-)

Vloženo: 28.08.2015
    Uskutečněno: 28.08.2015
  • Nejvěrnější opět na Traktoriádě.

B-) Větřkovice - Traktoriáda 2015 - osmý ročník. B-) Už loni to bylo super a letos se to taky povedlo. Aby to bylo zajímavější rozšířeno o doprovodný program. Zase nám prach křupe mezi zuby. Dík všem za krásné odpo

Vloženo: 22.08.2015
    Uskutečněno: 22.08.2015
  • Po 25-ti dnech půstu.

B-) Je období dovolených a i nějakých těch rodinných povinností, pracovní ani nepočítám a tak se stalo, že prach usedal na Shadowku. :-( Ještě, že mám mojí milovanou dcerku Leničku , která dala podnět ( tatínku , kdy

Vloženo: 12.08.2015
    Uskutečněno: 12.08.2015
  • Přepadovka zraněného !

:-( Petře, Petře co nám to děláš ? Nejdřív hodinu otvírám nějaký obrázek z názvem hlava a když se nakonec podaří zjistím, že ta hlava je Tvoje. (u) (s) Uzdrav se nám rychle, ať můžeš jezditi. B-) No a na to se mus

Vloženo: 19.07.2015
    Uskutečněno: 18.07.2015
  • Čertův stěžeň .

B-) Jirko přijedeš pro Mě dnes do práce na moto a projedem se někde ? Tak zněla otázka mojho baťůžka .No samo ,jak by né Soníku. (y) Ale nejdřív pár drobných povinností. Rentíka jsem jako prvního odchytil v práci a př

Vloženo: 17.07.2015
    Uskutečněno: 17.07.2015
  • Když prach křupe mezi zuby !

;-) Díl druhý. B-) Mladecko - výstava vojenské techniky ( pásová a kolová bojová vozidla ,tanky ,džípy a mnoho dalšího v barvě khaki . (s) Hluboké nejhlubší díky Bullovi za zorganizování dne. :-DD Užívali jsme si to

Vloženo: 12.07.2015
    Uskutečněno: 11.07.2015
  • BULL,SONY a SHUMI.

B-) Díl první . Z Brna opět přijel SonyLee s Maměnkou a skoulel setkání s Raging bullem ,který zorganizoval celé skvělé odpoledne. :-DD Petr, Soník a Já jsme se taky zúčastnili tohoto suprového dne a poznali nové ko

Vloženo: 11.07.2015
    Uskutečněno: 11.07.2015
  • Fíííha...opět !

B-) A co, že opět ? No přeci žebrožraní ve Skrochovicích, tam přeci Nejvěrnější nesmí chybět a abych nebyl ta černá ovce jak je u mě zvykem, tentokráte jsem si nedal smažák ,ale žebra . Děkuji za projetí lidičkám (

Vloženo: 05.07.2015
    Uskutečněno: 05.07.2015
  • Koně navíc !

B-) Nic nebylo plánováno. Koukám do počítače a tam Zoubek. Jedem se projet ? A koho ještě zlanaříme ? Jasně :-D Petra ! Jaká myšlenka , takový skutek. Pokecání a občerstvení u Petříka a frnk směr Motozem . Už j

Vloženo: 13.06.2015
    Uskutečněno: 13.06.2015
  • Letní garderoba .

B-) Hic jak šlak ,tak co jedem se projet ? Toť otázka přímo na tělo. Kožené oblečení je fajn a stylové, ale jak rtuť v teploměru stoupá na 20°C... 30°C... 40°C tak to v tom koženým není zrovna cool. (u) ;-) Rozhodnu

Vloženo: 12.06.2015
    Uskutečněno: 12.06.2015
  • Nájezd Nejvěrnějších na Chlebičov.

B-) Kde jsme to vlastně jeli ? (s) Motosraz Chlebičov 2015. To byl dnes teda pařák, že by se dal krájet. :-D Pokecali, pokukali a hlavní dnešní cíl bylo vlastně nějaké to dobré zobnutí do něčeho co taky jiného . Tak

Vloženo: 06.06.2015
    Uskutečněno: 06.06.2015