BMW C 650 GT (2013)

Aktualizováno 19.2.2014

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Boční kufry

Boční kufry jsem pořídil GIVI E 41N KEYLESS po velmi dobrých předchozích zkušenostech na B 650, kde byla ale motorka zhruba o více než 100mm "štíhlejší". Cena kufrů 6.200kč.

Vloženo: 28.05.2013
    Uskutečněno: 28.05.2013
  • Držáky bočních kufrů

Jeden z mála maxiskútru, kde si člověk může dovolit koupit tovární držáky bočních kufrů. Cena od GIVI byla 3.690kč. Držáky plánuji nasazovat jen pro případ dovolené nebo delšího výletu, neboť skútr už tak má sám dost úlo

Vloženo: 27.05.2013
    Uskutečněno: 27.05.2013
  • Vyšší plexi a boční deflektory

Vždy jsem na motorkách měl rád maximální pohodlí a ochranu proti větru a tak jsem pořizoval vyšší plexiskla. Zde Givi prodává společně se sklem i boční deflektory, které jsou velmi praktické. Sklo nikterak opticky neskre

Vloženo: 25.05.2013
    Uskutečněno: 25.05.2013
  • Montáž topcase s plotnou

Dlouho jsem nevěděl jaký kufr koupit, aby se alespoň trochu ke stroji hodil. Originální od BMW jsem vynechal, protože jeho obsah 35 l je opravdu málo a jako komplet i s nosičem vyjde na cca 10.500kč. Osobně se mi nejvíce

Vloženo: 24.05.2013
    Uskutečněno: 24.05.2013
  • Originální potah sedla

Musím uznat, že BMW když něco dělá tak s nějakou myšlenkou a vše je dotaženo jak má být. Nenutí člověka něco lacině bastlit a troufám si říct, že za skutečně adekvátní peníze nabízí člověku možnost praktických doplňků, o

Vloženo: 23.04.2013
    Uskutečněno: 23.04.2013
  • Přepážka zavazadlového prostoru

Perfektní záležitost na rozdělení zavazadlového prostoru, který je více než u jiných strojů nakloněn. Jelikož pro sólo jezdce je nejlepší ukládat helmu do spodní části, tak touhle vychytávkou zabráníte při každé zastávce

Vloženo: 18.04.2013
    Uskutečněno: 18.04.2013
  • Držák navigace

Těžko si v dnešní době představit cestování na motorce bez navigace a tak i na GT jsem musel tuhle věc řešit. BMW myslí jak je všeobecně známo na zákazníky a tak je vše řádně připraveno jen koupit.Žádné bastlení a nevzhl

Vloženo: 15.04.2013
    Uskutečněno: 12.04.2013
  • Výplň pro mobilní telefon

Kasliký nejsou zrovna silnou stránkou GT. Ne pro svou velikost, ale nemají pěknou rovnou plochu jako u jiných strojů a to nemluvím o otevírání, které neotevřete, když nasadíte tašku na tunel. Docela fajn pomocníkem a ods

Vloženo: 11.04.2013
    Uskutečněno: 11.04.2013
  • Odpojení spínače bočního stojanu

U každého skútru je běžné, že když vyklopíte boční stojan tak vám motor zhasne. Je to logické ,neboť první chytrák co by přišel ke stroji a chtěl jej protůrovat a ejhle co se nestane. Už u Burgmanů jsem si upravoval stoj

Vloženo: 05.04.2013
    Uskutečněno: 02.04.2013
  • Záběhová výměna oleje

První výměna oleje se uvádí v rozmezí 500 - 1200 km Pro snadný přístup k výpustním šroubům oleje je nutno demontovat levé boční plasty. 1. otevřeme víčko nádrže a vytočíme dva šrouby pro vyháknutí středového lakovanéh

Vloženo: 03.04.2013
    Uskutečněno: 02.04.2013
  • Přetěsnění víka sekundárního řetězu

Tak mi to nedalo, i když BMW velmi ochotně nabídlo nové těsnění s bezplatnou výměnou. Práci si jakož to záruční opravu nemohu udělat sám, což pro mě znamená den volna, záskok v práci a nucený výlet, tak jsem zvolil jedno

Vloženo: 04.04.2013
    Uskutečněno: 01.04.2013
  • Netěsnost víka sekundárního řetězu

Jelikož jsem stroj zatím jen chválil, tak vzhledem k objektivnosti musím zdělit i první drobný nedostatek. Po ujetí prvních 300km a asi 150km od prvního umytí stroje, se mezi ramenem a víkem sekundárního pohonu začíná vz

Vloženo: 29.03.2013
    Uskutečněno: 27.03.2013
  • Napájení příslušenství

Vzhledem k výbavě samotné motorky nebude třeba moc úprav k dokonalosti, ale jsou věci bez kterých si stroj nedokážu představit. Jelikož užíváme s batůžkem Nolan BT N - COM tak potřebuji pod sedlem zdroj, abych mohl mít m

Vloženo: 26.03.2013
    Uskutečněno: 26.03.2013
  • Originální taška na tunel

Současně s motorkou jsem objednal i originální tašku na tunel. Cena byla 2600kč což je dost, ale dnes už chápu proč. Vše je bezvadně propracované a má myšlenku od A do Z. Na motorce je již vše připraveno na úchytné prvky

Vloženo: 20.03.2013
    Uskutečněno: 20.03.2013
  • První zkušenosti a dojmy

Premiérové první kilometry na nové motorce jsem ujel cestou ze salonu na trase Praha - Klatovy - Strážov. Sice koncem minulého týdne slibovali příjemné jarní počasí , ale už o víkendu bylo jasné, že je po idylce. To co m

Vloženo: 19.03.2013
    Uskutečněno: 19.03.2013
  • Vyzvednutí motorky z INVELTU

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=tcXtb1IF3Hg Motorku jsem měl už na salonu zaplacenou a připravenou v půlce minulého týdne, ale vzhledem k práci se mi povedlo díky ochotným rodičům vyzvednout moto

Typ: Koupě
    Vloženo: 19.03.2013