Yuki CSR 250 (2008)

Vlastník KLR4
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 14.9.2020

Vloženo: 28.02.2013, Uskutečněno: 28.02.2013, Stav tachometru: 63 km, Zhlédnuto: 12x

Dneska to byla pravá vyjíždka. Žádný shon a žádný cíl.

Ikdyž je venku čím dál tím víc slunečno, tak kosa je teda pořád. I tak jsem ale vyrazil na druhé rande a bližší zesnámení se. Sem tam jsem tomu přidal a kupodivu jsem se zaradoval, že nějaký ten kůň pod sedlem přece jen bude, a tak jak jsem byl z první jízdy "zklamaný", tak tahle jízda mě z toho dostala.

Zžil jsem se už i s řazením a mírným štelováním zrcátek jsem i něco málo začal za mnou vidět. Vypadá to, že vše je na dobré cestě a že budu spokojený tak jak jsem při koupi doufal. Nejsem (asi) žádný závodník a zatím se zdá, že by to mohla být dobrá volba. (klep, klep, klep na dřevo, ať se něco náhodou nezakřikne)

KLR4 (7) napsal 01.03.2013 v 07:46

-- >TC-Def

mám vyhlídnutou Hondu NC700S, ale nedostatek financí - abych několik sezón nezahálel, tak jsem pořídil toto (bohužel manželka to bere tak, že jsem si teda motorku už koupil a to snad stačí, ne?!)

KLR4 (7) napsal 01.03.2013 v 07:44

TC-Def (0) napsal 28.02.2013 v 22:49

Ať drží, tato motorka má asi jednu velikou výhodu že hrozně málo žere...budeš časem kupovat lepší?

• Hodnocení po roce a 12 000 km

Tak je tomu +- rok, co jsem tuhle Yukinu pořídil. Sezóna, jako taková, nebyla nijak omezená a s mírnýma přestávkama jsem na ní jezdil celý rok. cesty, trasy, výlety - Vetšinu km jsem na ní najel okolo domova. Vždy p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.04.2014
    Uskutečněno: 29.04.2014
  • montáž USB zásuvky + test dojezdnosti nádrže

Vadilo mi, že při "delších" cestách mi po celou dobu nevydržel telefon se spuštěným Endomondo, tak jsem se rozhodl koupit USB zásuvky na řídítka. Montáž jako taková proběhla bez problému, protože u toho byla přiložená

Vloženo: 11.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Chvalozpěv, aneb 300km ve dvou

Je sobota, děcka jsme odevzdali k babičce a máme volný víkend...jenže je hnusně a mrholí. Celé dopoledne sleduju vývoj počasí jak na internetu, tak pohledem z okna. Je 12:06 a přestalo mrholit - je vydán pokyn a já s moj

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013