Yuki CSR 250 (2008)

Vlastník KLR4
Vloženo 12.2.2013
Aktualizováno 14.9.2020

Vloženo: 06.03.2013, Uskutečněno: 05.03.2013, Stav tachometru: 147 km, Zhlédnuto: 12x

O víkendu jsem neměl moc času a tak jsem vytáhnul motorku jen na krátkou chvíli. Včera pak do práce a po práci zase krátká projížďka domů.

Tentokrát jsem zkusil i trochu rychlejší jízdu (90 tachometrových) a zjistil jsem, že ta motorka neskutečně vibruje . To co popisují ostatní u téhle motorky jsem bral, že jsou asi moc nároční a vadí jim každý sebemenší záchvěv - na vlastní kůži to však můžu jen a jen potvrdit - možná bych se nebál to naopak ještě více pohanit, protože ty vibrace jsou opravdu megasupergiga neskutečné.

Pozitivní však je, že i když to pořád ještě nehoním a spíš jen tak lechtám, tak na tu devadesátku to leze celkem příjemně - chybí tam sice šestka na udržování, ale co bych za ty prachy chtěl, že? (absence šestky mi však vadí u všech mých vozidel co mám, nebo jsem měl, takže to neberte jako mínus motorky, ale moji rozežranost)

"Na motorce fouká" - tohle není zjištění, ale konstatování. Z tohoto hlediska považuju maximálku a cestovní rychlost téhle motorky jako optimální. Větší rychlost než udávaných 108km/h si ani nedokážu představit a při mé výšce 202cm bych už byl pořádná odporová plachta. Nad nějakým plexi ale ani neuvažuju, protože naháč je prostě naháč.

Pokud o víkendu nebude pršet (držím pěsti, protože všechny předpovědi slibujou déšť - pro jistotu si vezmu nějaké oblečení naruby, ať se otočí i počasi), tak bych vyjel na nějaký delší výlet, ať zkusím na jeden zátah překonat délkovou 100km hranici. Uvažuju, že bych se podíval do Mobaru u Hanky, takže se s některýma možná potkáme tam.

• Hodnocení po roce a 12 000 km

Tak je tomu +- rok, co jsem tuhle Yukinu pořídil. Sezóna, jako taková, nebyla nijak omezená a s mírnýma přestávkama jsem na ní jezdil celý rok. cesty, trasy, výlety - Vetšinu km jsem na ní najel okolo domova. Vždy p

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.04.2014
    Uskutečněno: 29.04.2014
  • montáž USB zásuvky + test dojezdnosti nádrže

Vadilo mi, že při "delších" cestách mi po celou dobu nevydržel telefon se spuštěným Endomondo, tak jsem se rozhodl koupit USB zásuvky na řídítka. Montáž jako taková proběhla bez problému, protože u toho byla přiložená

Vloženo: 11.05.2013
    Uskutečněno: 11.05.2013
  • Chvalozpěv, aneb 300km ve dvou

Je sobota, děcka jsme odevzdali k babičce a máme volný víkend...jenže je hnusně a mrholí. Celé dopoledne sleduju vývoj počasí jak na internetu, tak pohledem z okna. Je 12:06 a přestalo mrholit - je vydán pokyn a já s moj

Vloženo: 06.05.2013
    Uskutečněno: 04.05.2013