Honda CB 750 (1992)

Vlastník jahůd
Vloženo 10.2.2013
Aktualizováno 30.7.2013

Motocykl klasické konstrukce s páteřovým rámem. Prostě stará dobrá klasika.

První dojmy - První dojmy jsou asi takové, že jsem se na ní projel asi tak v únoru v 5ti stupních a lehkém dešti na konec ulice a zpět před domem majitele. takže mé dojmy jsou takové že motor vrčí brzdy brzdí kola se točí světla svítí a klakson troubí.. :)

Tohoto důchodce jsem si vybral z jednoho prostého důvodu a to je stavba café.
Na netu jsem hledal všelijaké možné i nemožné motorky, ducati ss 750, monster, suzuki sv, gs 750 a podobně... Nakonec jsem se rozhodl pro hondu cb 750 a nehledal jsem už nic jiného. pak jsem narazil na tento kus, který byl hezký s laďákama a celkovým zachovalým stavem, jen byla zaprášená. u majitele se ji v zimě podařilo bez potíží nastartovat motor běžel krásně- tak jako staré hondy- jen šepot květin. Jela rovně, a bylo rozhodnuto. Vybral jsem si na café záměrně mladší motocykl s trvanlivým motorem, aby mě náhodou nepotkla generálka. Momentálně je to vše ve fázi rozdělávání plánování a podobných srandiček. Snad to do jara vše zvládnu a sezonu odstartuji na (novém stroji).

Tak jsem ji konečně dokončil. Téměř vše bylo změněno a téměř vše bylo vyrobeno mnou ručně.

ducati80
ducati80 napsal 17.06.18 v 13:15 10b.

Pěkná úprava

ladic
ladic napsal 14.02.13 v 11:03 10b.

Klasika jak má být, co se týká úprav dělej to tak aby to šlo vrátit zpět, škoda bastlit "dokonalý stroj" Motor ve stříbrné barvě v r.2002? spíše r.92...

Dolin
Dolin napsal 10.02.13 v 18:36 10b.

Super stroj! Taky bych ji bral.