Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník Behy93
Vloženo 5.2.2013
Aktualizováno 6.2.2014

Moje první pořádná motorka po fechtlu a autoškole :)

Motorka koupena od FIRMA:Free-moto (Prostějov 1) - Super přístup i jednání - můžu jen doporučit

První dojmy - Prvních dojmů z motorky je hodně, ale bohužel zatím žádný z jízdních vlastností. Motorku jsem koupil 1. února a tak jediný co můžu popsat je super zvuk (LeoVince), pro mě vyhovující posez a krásnej vzhled motorky.

Doplňky na motorce - Byla koupena s doplňky:
Laďáky LeoVince, zadní miniblinkry, držák SPZ, sportovní přepákování

Vždycky se mi líbily nahače a tak když jsem se rozhodoval měl jsem jasno. A když jsem poprvé viděl GSRo naživo nebylo co řešit.

Je to dovoz z Itálie a jsem 1. majitel v ČR.

Co se místa pod sedlem týče tak všechno potřebný se tam bez problémů vejde. Když jsem moto kupoval měla najeto skoro 31 tisíc, zatím je ale zima a tak kilometry budou přibývat až na jaře. Vzhledově vypadá zachovale až na menší škábanec na rámu z pravé strany a taky chybí logo LeoVince na pravé koncovce - následek po pádu v malé rychlosti, ale o tom jsem byl informován ještě před koupí.

Sezóna 2013
První sezóna skončila. Něco jsem najel, na motorku jsem si zvykl vcelku rychle a bez problémů i bez předešlých zkušeností. Jízdní vlastnosti super, ovládá se lehce, za plynem jde moc hezky. Výkon mi prozatím stačí a myslím, že spolu ještě pár sezón vydržíme.
Během prázdnin jsem řešil dva problémy a to malou trhlinku v chladiči, ale už je to spraveno, a pak ještě drobnost v podobě upadený části na řadící páce (u přepákování se mi povoloval závit - vyřešeno vyrobením novýho kusu s delším šroubem a kontra matkou).

Behy93
Behy93 napsal 06.02.13 v 13:33

Díky

Kubislav
Kubislav napsal 05.02.13 v 14:14 10b.

No krása, ty laďáčky...

Motash
Motash napsal 05.02.13 v 10:58 10b.

Je to pěkné moto,taky jsem nad ním uvažoval