Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník DannyEl
Vloženo 23.1.2013
Aktualizováno 6.6.2018

Motorka je krásná, elegantní ušlechtilá skvělá pro začátečníky jako já. Dlouho jsem po ní toužil a konečně sem se jí dočkal. Sem za ní moc šťastný a doufám že si s ní užiji spousty šťastných kilometrů.

První dojmy - Můj první dojem byl úžasný když jsem na ni poprvé sednul byl jsem v sedmém nebi. Je to má první stopětadvacítka tak jsem neměl příležitost to porovnávat pořadně s jinými motocykly ale je to má vytoužená a těžce vypracovaná motorka takže jsem za ni moc šťasný.

Motorku bych doporučil pro - Pro začínající jezdce které teprve získávají zkušenosti s ježděním, ale myslím že i zkušenější mazáci si ji oblíbí.

Tento stroj jsem si vybral jelikož mi nejvíce vyhovoval v silničních stopětadvacítkách. A uchvátila mne hned svojí elegancí.

Motorku jsem koupil na podzim takže jsem neměl mnoho příležitostí vyrazit na delší cestu. Ovladatelnost je úžasná zatu chvilku ježdění jsem zjistil že jsem udělal dobrou volbu v koupi této motorky.

Jediný problém který jsem mne zatím potkal je malý úložný prostor do kterého se mi nemůže pořádně ani lékarnička.

danny3716
danny3716 napsal 05.03.14 v 16:56 10b.

Do začátku luxusní stroj

Mipule
Mipule napsal 08.10.13 v 20:32 10b.

Pěkně doma v teplíčku, tak to má vypadat...

Buchy76
Buchy76 napsal 14.08.13 v 17:32 10b.

Koukal jsem na video s touhle motorkou a musím uznat že zatáčky si tam dávali slušně. Je to pěkná motorka, zkrátka YZF.

cebeer
cebeer napsal 23.01.13 v 12:24

Opravdu krásná 125. Tak ať dělá radost.