Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník batmo
Vloženo 20.1.2013
Aktualizováno 20.1.2013

dobre enduro pro zacatek i do terenu

Motorka koupena od soukroma osoba - byl v pohode vse ukazal nic nezkryval

První dojmy - s motorkou jsem jel od majitele po vlastni ose ,takze jsem ji hned odzkousel prekvapil me motor mel jsem uz jednovalce takze jsem nic noveho neocekaval,ale ten motor byl sametovej tak jsem koukal

Motorku bych doporučil pro - tem co obcas zajedou do nenarocnyho terenu

Doplňky na motorce - na motorku jsem si vyrobyl padaci ram predlohou byl orig. padaci ram od yamahy ten jsem nemohl sehnat tak jsem si ho vyrobyl cena i s komaxitem a srouby 500 kc ,dale plotna na kufr pouzit byl hlinikovy plech tl 6 mm vse ruco prace s vrtackou ,flexou ,pilnikem cena i s komaxitem 200 kc plech jsem ze svych zasob dale jsem si udelal 2 ramy kolem vyfuku je to jen estetika proti padu nic vic inspiroval jsem se orig .drzakama na kufry od yamahy kdyz clovek nema levy ruce jde vse a nemusi za to solit takovy haky u prodejcu s doplnkama

tenerka kupovana pres inzerci rok vyroby 2008 najeto 1255 km kupovana v cr u yamahy hradec kralove borec potreboval penize na dostavbu baraku tak cena za mirne jetou motorku 125 000 kc no nekup to tenerka nebyla nijak poskozena jako nova a po servisu v 1000 km

blazovotenere
blazovotenere napsal 05.01.14 v 10:06 10b.

Pěkná mašinka 10B

poletucha
poletucha napsal 25.01.13 v 23:09 10b.

Zdar ! Krásná mašina pro jakýkoli použití. Posílám 10b a přeju hodně šťastnejch kilometrů

ziki.xt
ziki.xt napsal 20.01.13 v 18:46 10b.

Dobrá volba, dávám ti 10 b a z každý štreky ti přeju šťastrnej návrat. Jo a jinak jseš fakt šikovnej, ta predciznost provedení tvých vlastnoručně vyrobených doplňků je suprová.

istonbike
istonbike napsal 20.01.13 v 14:28 10b.

Paráda...tenhle 1Buch s legendárním jménem se terénu opravdu nezalekne přijmi 10b s přáním super off i onn-road kilometrů v sedle i stupačkách