Kawasaki Z 1000 (2004)

Vlastník storryteller
Vloženo 16.1.2013
Aktualizováno 16.1.2013

Je to oranžový d'ábel ,tahle motorka mi sedí,co víc dodat

Motorka koupena od FIRMA:JS Moto (Chabařovice) - super

Triumph Speed Triple: moc vysoká ,hrší ovladatelnost ,málo hezkých strojů v době rozhodování

První dojmy - Motorka se mi zalíbila kvůli nízkému těžišti ,proti brzdy byly slabší a vybrace kolem 7000tis. otaček nic moc

Motorku bych doporučil pro - pro menší lidi s divokým srdcem

Doplňky na motorce - padáky a kryt chladiče

Měřím 175cm takže jsem jsem menší postavy a tahle motorka je pro menší lidi jak dělaná . Najel jsem na ní šest tisíc km a jsem mile překvapen ,ale chtělo to pár úprav : pancéřové hadice a nové náplně brzdové destičky atp. Při 7000tis. ot. jak už jsem psal celá motorka vibruje ,na to jsem si zvyk ,pohoda ,ale také nutno dodat že při těchto otáčkách ani nic nevidíte ve zpětných zrcátkách a to je horší (bezpečnost!) ovladatelnost je prostě nej ,na ničem lepším pro mě sem neseděl,spolujezdkyně si neztěžuje a to jezdím docela zhurta a když vyrázím tak většinou je to min. 100km. Nejlépe se tahle motorka cítí ve městě a zatáčkách tam jsem si ji fakt užil ,ale dálnice je nic moc njn je to naháč Co se týče cestování nemám ještě zkušenosti .Další info po sezoně 2013.

ladinxvs
ladinxvs napsal 30.01.15 v 16:29

Trinnlee
Trinnlee napsal 24.01.13 v 14:46 10b.

pekny Zed...ty doplnky mu slusi..

MarryCat78
MarryCat78 napsal 23.01.13 v 09:44 10b.

HonzaZ1000
HonzaZ1000 napsal 16.01.13 v 19:50 10b.

Moc pěknej Zed. Ty kryty chladiče vypadají skvěle.. O barvě se nemá smysl bavit, je to prostě oranžová Přeji mnoho spokojených kilometrů v jeho sedle a pohodovou sezonu.. Za 10b, jak jinak..

nunoDan
nunoDan napsal 16.01.13 v 19:43 10b.

krasavec