KTM 125 SX (1986)

Vlastník jirikzcabuz
Vloženo 15.1.2013
Aktualizováno 15.1.2013

Vloženo: 30.04.2013, Uskutečněno: 30.04.2013, Zhlédnuto: 8x

Tak jsem ji prodal jen tak jsem se rozhodnul že když se mi ji povede prodat za 15 tak jdu do 250 a ono opravdu dal jsem ji na motoinzerci čekal jsem mejly typu jestli nejsem padlej na hlavu ale asi po třech nedělích se mi ozval borec že zbírá tyhle modely byl spokojenej ono já jí prodal docela v pořádku chytala na drc po nikasilu měla najeto tak 6 nádrží a nová řetězovka tam byla tak měsíc jediný co ho mrzelo že tam nebyl původní blatník ten jsem asi 2 týdny před tím urazil v lese no v pátek šla do světa a v neděli jsem jel opravdu pro 250 přikládám fotky

• Lepší než vapem

Teď přijde teprv ta správná údržba takhle jsem jí tam nechal tak půl hodky voda byla všude včetně kliky do teďka jsem ji zbráchou všelijak převracel a vyfoukával samozřejmně odstrojený výfuky karbec teď jí budu celej tej

Vloženo: 02.06.2013
    Uskutečněno: 02.06.2013
  • přední vidlice

tak jsem pořídil simerinky do předních tlumučů už mi pěkně chcali olej dneska jsem je vyměnil pracně jsem sehnal olej myslel jsem že ho koupím v každý mototechně vidlice už netečou ale mám divnej pocit že jsem je měl nec

Typ: Údržba
    Vloženo: 07.03.2013
    Uskutečněno: 07.03.2013
  • stráta vzdušníku

jsem v prdeli stratil jsem vzdušník na karburátoru Potřebuju pomoct nevím jak ho nahradit nebo kde ho sehnat

Vloženo: 02.02.2013
    Uskutečněno: 02.02.2013