Babetta 210 (1983)

Vlastník ladikalukas
Vloženo 15.1.2013
Aktualizováno 15.1.2013

Motorka koupena od Strýc

První dojmy - Když jsem přišel do sklepa viděl jsem ji stát pod vrstvou prachu (cca půl cenťáku ) :DDD Řekl jsem si že to bude pořádná kaše. Když jsem fouknul na sedlo viděl jsem tu nádheru a po sjetí prstem na ráfku jsem začal plašit jak byl zachovalý. Okamžitě bez váhání jsem sundal přední kolo a naložil do auta.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny snad :)

Potřeboval jsem tenkrát splašit další krám domů protože jsem se začínal nudit :D Napadlo mě že můj strejda má ve sklepě stojící babettu 210. Několik let tam chudinka stála. Jak jsem ji přivezl domů šel jsem spát a hned ráno v šest hodin jsem se do ni pustil. Sundal jsem všechny plechy sedlo kola apod. Motor s rámem nic. Do vidlic jsem koupil nové ložiska, lanko z. brzdy, filtr na benzin. Sešteloval se předstih, vyčistil karburátor a na cca 6 šlápnutí mi naskočila myslel jsem že se poseru jak dobře šlapala :DDD ihend jsem vzal kamaráda který má 207 a jeli jsme pryč :D byl jsem s ní maximálně spokojen. Jenže v léťě 2012 se mi podělala spojka a motor který měl nalítáno 32 tisíc už je na odpis na renovaci se chci vrhnout v léťě 2014.

Barney
Barney napsal 15.01.13 v 19:49 10b.

A to jsem myslel, že ta naše už to má po 12-ti tisících km bez údržby za sebou.